Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowy Spis Powszechny: Będą pytać mieszkańców o warunki życia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2019 r. o 20:59 Powrót do artykułu
no tak, patrzą co by tu można znacjonalizować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jest RODO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na was w Niemczech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy płaca podatki i czynsze z dokładnością do 1 metra kwadratowego a decydenci nie wiedzą jakie da warunki mieszkaniowe.Po co komu taka informacja i co to zmieni. Nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co taki spis? Wystarczy żoliborskiego kurdupla zapytać jak to świetnie się żyje Polakom pod rządami dojnej zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ja nie mam telefonu... O.K zadzwonimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytać mieszkańców to mogą, ale czy dostana odpowiedz ? Tak samo dziennikarze pytają Sejm czy Trybunał Konstytucyjny i czy dostają odpowiedz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze tak było i tak jest jak nie wiadomo o co chodzi to z pewnością na 100% o pieniadze w tym przypadku PODATKI pewnie przymiarki do KATASTRALNEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co robić spisy, wystarczy włączyć dziennik telewizyjny w TVP 1 (a tam Mateusz ciągle mówi żejest zajebiscie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy mogę kłamać o swoim dobrobycie tak jak to robi rząd w tvpiSS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówić prawdę i tylko prawdę jak to mówi rząd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...