Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie chciałem zrobić z siebie faszysty - c.d.

Utworzony przez iceT, 25 marca 2009 r. o 00:15 Powrót do artykułu
troche mało chce, policja bogata, nowe samochody dostają a swoją drogą jak mogą zapewnić porządek jak nawet u siebie burdel mają i nawzajem się koszą... brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIE YAYA ROBIĆ SOBIE TO MOŻE MAŁOLAT NIE ZDAJĄCY SOBIE SPRAWY CO ROBI, A NIE PEŁNOLETNI PAN PRACUJĄCY W POLICJI.TO JEDNAK BARDZO ŹLE SIĘ KOJARZY. JEDNA Z ORGANIZACJI NA ZEBRANIACH ZAKRAPIANYCH HAJLOWAŁA I KTOŚ TO NAGRAŁ TO TEŻ MUSIELI SIĘ TŁUMACZYĆ A TO BYŁA PARTIA A KOALICJI RZĄDZĄCEJ. A TU SZCZAW JAKI , W KAMASZE GO PANIE DORN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypraszam sobie jakim prawem odrzuty intelektualne pchać w kamasze. Zresztą ludzi o durnym wyglądzie nie mają szans w armii. Hanba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do policji przyjmuja tylkoofermy zyciowe i nikogo madrego, (wiem bo wiekszosc policjantow z zamoscia to moi koledzy ktorych w podstawowce wszyscy prali) chyba ze na egzaminach udawal glupa. taka jest prawda wiem bo sam zdawalem w te szeregi, ale juz nie chce, moze wiatrzyk byl nieco madrzejszy, odstawal od reszty -wiec mu kopa dali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA NIE WIEM CO ONI CHCĄ OD CHŁOPAKA ROBI TO CO LUBI ZAJMUJE SIĘ GRAFIKĄ -I ROBI TO SWIETNIE TYLKO POZAZDROSCIĆ!!!!!! A CIEKAWE CO ROBIŁ KOMENDANT NA NASZEJ KLASIE SZUKAJ ZAPEWNE PRETEKSTU DO ZWOLNIENIA PANA WIETRZYKA!!!!!!!!!!!!!!WSTYDZ SIĘ PANIE KOMENDANCIE!!!!!!!!!!MOIM ZDANIEM CHŁOPAKOWI NALEŻY SIĘ DUŻO WIĘKSZE ODSZKODOWANIE NIECH SIE CIESZĄ ŻE CHCE TAK MAŁO!!!!!STRACONA PRACA ZSZARPANE NERWY- WSZYSTKO PRZEZ JAKIS GŁUPAWY POMYSŁ PANA KOMENDATA JESLI MOŻNA GO TAK NAZYWAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN KOMENDANT NIE CHCIAŁ ISĆ NA UGODE BO JEST PEWNY WYGRANEJ!!!!!!!!!NIECH PAN NIE BĘDZIE TAKI PEWNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!3MAJ SIE PANIE WIATRZYK SPRAWIEDLIWOSĆ PO PANA STRONIE!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dino napisał:
do policji przyjmuja tylkoofermy zyciowe i nikogo madrego, (wiem bo wiekszosc policjantow z zamoscia to moi koledzy ktorych w podstawowce wszyscy prali) chyba ze na egzaminach udawal glupa. taka jest prawda wiem bo sam zdawalem w te szeregi, ale juz nie chce, moze wiatrzyk byl nieco madrzejszy, odstawal od reszty -wiec mu kopa dali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan wiatrzyk nie słusznie tuła sie po sądach !!!!!!!!!sprawe powinien wygrać bo został bezpodstawnie zwolniony!!!!!!!!!!!!3maj sie panie krzysztofie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komendant raczej pewny był swich znajomość...mam tylko nadzieję, że za te naciąganie przepisów pod swoje "widzi mi się" dostanie po du***.niech nie myśli że mu wszystko wolno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek rób dalej to co robisz ! lepiej być kimś i mieć to "coś" dla siebie niż być niemasem w policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie róbcie mu nadziei. Za durnote sie płaci. Niech sobie szuka miejsca na ziemi. W koncu ma być przyspawany do etatu. Nie nadaje sie i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek, gratuluję wygranej !!!! należało Ci się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...