Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie ma chętnych na znalezione w Biłgoraju banknoty

Utworzony przez ja, 14 marca 2010 r. o 22:54 Powrót do artykułu
chetnie przytule te pieniazki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio zgubilem pare groszy, trzeba sie zglosic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po intensywnie spedzonym weekendzie brakuje mi kilka stow ale nie bede cukrowal ze zgubilem,gorzala i rozwiazle kobiety kosztuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy kasie na "Pośredniaku" w Biłgoraju Rycho zaproponował zrzutkę na kampanię /przecież to nasz poseł/ wszyscy chętnie oddali swe kuroniówki, miał je wpłacić na konto, ale widziałem jak w sklepie kupował jabole. Narazie nie ma z nim kontaktu i nie wiem czy wpłacił czy zgubił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to ta pani opracowała ulotkę ?. "Znaleziona gotówka wciąż czeka na odbiór właściciela". Od kiedy to gotówka odbiera właściciela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czeka na odbiór przez właściciela. Jak się poprawnie napisze tytuł ulotki, to i włściciel się znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...