Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie przenoście nam siedziby z Zamościa do Sitna

Utworzony przez jo, 30 kwietnia 2009 r. o 09:26 Powrót do artykułu
ale fajnie wreszcie mireczek przestanie walić hałturkę w godzinach parcy. chłopaki tak dalej i zrobicie i tam porządek to strzał w dyche
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ma powiedzieć rolnik ze skierbieszowa i okolic gdy teraz właśnie jedzie przez cały Zamość !!!! ktoś tu chce cos ugrać a nie pomóc komukolwiek bo to nie przekonuje mnie jako rolnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rolnik ze Skierbieszowa ma po drodze Sitno i nie musi jechać do Zamościa, bo w Sitnie pracują też doradcy rolniczy. Twój komentaż z merytorycznego punktu widzenia mnie nie przekonuje i myślę, że większość czytelnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jo napisał:
ale fajnie wreszcie mireczek przestanie walić hałturkę w godzinach parcy. chłopaki tak dalej i zrobicie i tam porządek to strzał w dyche
Rolnik ze Skierbieszowa ma po drodze Sitno i nie musi jechać do Zamościa, bo w Sitnie pracują też doradcy rolniczy. Twój komentaż z merytorycznego punktu widzenia mnie nie przekonuje i myślę, że większość czytelnikow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor wszelkimi sposobami zbiera kase na odszkodowania, dla byłych pracowników. Sądy pracy maja dzięki niemu pełne ręce pracy. Ma po 4 rozprawy dziennie i podobno kry sięgają już łącznie 90 tys. złotych, a to nie koniec. Więc podana w artykule kwota to kropla w morzu potrzeb..................... Brawo za oszczędzanie Panie Solarski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o jakiej firmie pan Gałaszkiewicz mówi może o firmie pana Banach byłego dyrektora LODR ARPIs czy o fundacji LFROW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...