Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nie wiesz, co jesz

Utworzony przez konsument, 12 listopada 2007 r. o 13:45 Powrót do artykułu
"Za dość drogie badania laboratoryjne zapłaci właściciel tomaszowskiego sklepu."Zapłaci w tych przypadkach, kiedy zostaną stwierdzone nieprawidłowości, czy też musi płacić za każde badanie? Czy badania nie powinny być robione z urzędu, za państwowe pieniądze? Żeby nie było deficytu producenci, którzy oszukują powinni płacić dotkliwe kary.Jeżeli sprzedawca ma płacić za drogie badania, to w ten sposób można "załatwić"każdego sklepikarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sawicka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod tym tekstem był mój komentarz "Kto powinien płacić za badania?", wysłany 12 listopada 2007, 13:45.Pod nim był następny komentarz napisany przez basia - 12 listopada 2007, 14:59Oba posty wyświetlały się pod tekstem artykułu.Niedawno zajrzałem na stronę i komentarzy nie było, tylko informacja: "Brak komentarzy".Oba posty odszukałem i znalazłem je tu:http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=sxoforumPrzed wysłaniem niniejszej uwagi sprawdziłem jeszcze raz i teraz pod artykułem ten mój komentarz znowu jest.Pojawia się i znika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...