Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niejawne zmiany personalne w zamojskich parafiach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2016 r. o 12:27 Powrót do artykułu
cóż za obłuda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu diecezja zamojsko-lubaczowska jest zacofana w porównaniu do archidiecezji lubelskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coście w izbie szeptali głosić będą na dachach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale się nie dziwię, że nie chcą ogłaszać. Jak ja się dowiedziałem o zmianie proboszcza w mojej parafii to za chwilę wiedziałem jaką kasę wziął od swoich parafian przed odejściem, na co, z czego się nie wywiązał, nie mówiąc już o rozliczeniu się i oddaniu tego co parafii a nie wielebnego. Jak przyjdzie na moją parafię będę wiedział z kim mam do czynienia. Już czuję, ze nie zagrzeje tu miejsca. Czy ktoś panuje nad tymi panami, czy tylko zmienia się im korytka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczyt hipokryzji, ale Bóg was rozliczy. Chyba że sami w niego nie wierzycie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co na to Petru? Będzie demonstracja KOD w obronie demokracji w kościele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się płaci, to się awansuje. Bardzo się w tej mierze zmieniło, a szkoda bo ryba od głowy zazwyczaj ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...