Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

nIEKTORZY SA NIWINNI

Utworzony przez zMc WARIATY, 10 marca 2008 r. o 09:10
nie wiecie jak to bylo to nie pierdo**cie niektorzy sa niewinni i ja to wiem bo podejrzani sa jako potencjalni skazani a sami skitrani za mondurami sa bezkarni i tak jest i tak bedzzie 3mcie sie ziomki pozdr0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zMc WARIATY napisał:
nie wiecie jak to bylo to nie pierdo**cie niektorzy sa niewinni i ja to wiem bo podejrzani sa jako potencjalni skazani a sami skitrani za mondurami sa bezkarni i tak jest i tak bedzzie 3mcie sie ziomki pozdr0
masz racje ziomal, psy zawsze miały lepiej, bo im sie wierzy na słowo, pewnie tak jak tu.3m sie. pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shox napisał:
masz racje ziomal, psy zawsze miały lepiej, bo im sie wierzy na słowo, pewnie tak jak tu.3m sie. pozdro
Ty tez sie 3m JP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie do końca prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...