Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jako Lubelski kierowca autobusów pracujący w UK ,oświadczam ,że w Polsce potrzeba wielu lat by nauczyć kultury kierowców,pasażerów a w szczególności kanarów ,a postawa tej pani zasługuje na podziw ,że w końcu ktoś zaczyna mówić nie warcholstwu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jest jak na kanarów zatrudnia się ludzi z ilorazem inteligencji równym nodze stołowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Pyszczek, szef radomskiej Agencji Ochrony to p******ł,ham****c,g*********jol, i tym podobna dziewczynka nie rozumiejąca zasad współżycia społecznego ale nastawiona tylko i wyłącznie na zys,zysk,zysk firma "RATUJ DZIADA".......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nóż się w kieszeni otwiera! Do jasnej cholery, czy naprawdę tak trudno jest przeprosić? Upieranie się przez kanara i jego przełożonego przy swoim to już szczyt bezczelności! Przecież nie chodzi tu o kasę tylko o bycie człowiekiem. Każdy czasem się nie odpowiednio zachowa, ma gorszy dzień - jaki jest problem w tym aby zwyczajnie przeprosić?!!! To jest kolejna przywara naszego narodu - nawet jak nas za rękę złapią, i będzie tysiąc świadków, i każdy poświadczy co widział - to taki cham jeden z drugim będzie się upierał przy swoim - w imię jakieś po.je***ej zasady, że jest panem świata! Zresztą - z idiotami się nie dyskutuje: najpierw sprowadzą Cię do swego poziomu, a potem wykończą doświadczeniem. Przykład z lubelskiej kontroli MPK - do zawszonego menela bez biletu, który śmierdzi na cały autobus pani z kontroli nawet nie podjedzie. Za to turyście, który bilet miał, ale nie skasował - bo zapytał czy dojedzie tą linią gdzieś tam i kierowca mu powiedział, że nie. Pomylił zwyczajnie autobus i na następnym przystanku chciał wysiąść - pani światła i prawa kontrolerka wlepiła mandat. (bo przecież za menela ktoś musi zapłacić) Żadne tłumaczenia i nawet prośby pasażerów nie pomogły. Taki wizerunek tworzy miasto w oczach przyjezdnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Identyczna sytuację miałem osobiście w Chełmie - kontroler 03 nie przedstawił się, nie okazał dokumentu potwierdzającego uprawnienia do kontroli, a od razu przystąpił do wypisywania mandatu mimo, iż stałem przy kierowcy z odliczoną gotówka w ręku i czekałem na zakup biletu... Do końca nie wiem jak miał kontroler na imię bo nie był łaskawy się przestawić... Widać wszędzie jest taka sama praktyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie.Ja też miałam przyjemośc spotkac się z kontrolerkami wyzej wymienionej firmy.Była to błaha sprawa,a jednak nie dla nich!Otóż jadąc autobusem,skasowałam bilet o wartości 2zł,nie wiedząc o tym,że bilety podrożały,bo dawno nie jeździłam.Zostałam poproszona o bilet,a ponieważ nie był on za 2,20zł tylko za 2zł to otrzymałam mandat 79zł,a jasli w ciągu 7 dni nia zapłacę,to będę musiała zapłacic 112zł.Ludzie to jest czysta paranoja,żeby za 20gr wypisywac mandaty.Gdybym nie posiadała biletu to co innego.To jest szczyt chamstwa.Jadę tam po niedzieli,jesli nic nie wskóram opiszę ich w gazecie!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KANARY to są ludzie marginesu!!! Należy poczytać jakie są wymagania aby zostać kanarem z ZmC to są normalne deb***e a nie ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...