Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Niezwykłe oświadczyny na Rynku Wielkim w Zamościu. Najpierw był zimna kąpiel [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 grudnia 2019 r. o 17:20 Powrót do artykułu
patrycje tak maja.ze sie godza. ja tez znam jedna z lecznej co sie w zamosciu zgodzila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aż mi się zimno zrobiło, kilka lat sie zbieram, by spróbować ale zima się kończy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie to romantyczne...takie na pokaz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł:) gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie takie zaręczyny na pokaz są super, wymaga dużo odwagi i jest co wspominać później...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płytkie takie wiejskie ale jak dla Zamościa to jak lądowanie na księżycu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak zapromować się w lokalnej gazetce.Niewiele trzeba wiedzieć i umieć-wystarczy się wśrod obcych ludzi oświadczyc swojej wybrsnce.Czekamy teraz na relację na żywo z narodzin potomka pid schodami ratysza.Z niecierpliwością czekamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nieustannie potrafią krytykować. Z czego to wynika? Z żalu, zazdrości czy może braku odwagi aby zrobić coś podobnego... nikt nie zna okoliczyności tej pary a najwięcej o nich wie. Absurd w absurdzie. Wstyd mi za innych. Ja życzę wszystkiego dobrego ! I powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O rety!wydarzenie roku, powinni o tym jeszcze w telewizji powiedzieć:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech basen na rynku wielkim dla morsów stoi przez całą zimę. Będzie dodatkowa atrakcja na Starym Mieście, a w zalewie się kąpać nie można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy rozwód też w takim klimacie się odbędzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to chłopie odwagę masz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaakie oświadczyny a taki marny pierścionek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...