Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowak szykuje się do wyborów

Utworzony przez EL AL, 10 kwietnia 2008 r. o 05:12 Powrót do artykułu
Nawiedzony profesorek zrobi zamojszczakom pranie mozgu i razem z Lepperem dojda do wladzy, a wszystkim bedzie kierowal niejaki Rydzyk Tadeusz zwany OJCEM. Najwyrazniej nie wiedzial co to prezerwatywa i jest sobie OJCEM NIECH ZYJE PRZYJAZN POLSKO - IZRAELSKA ktorej najwierniejszym przyjacielem jest Pan Tadeusz Rydzyk LA HAIM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDE O ZYDOSTWIE PISZE NIEWIELU /M.IN. NOWAK , BENDER /. NATOMIAST CALE MEDIA ZNAJDUJACE SIE W REKACH ZYDOW PRZESCIGAJA SIE W ATAKACH NA KOSCIOL I POLAKOW . ANTYPOLONIZM JEST BARDZO WYRAZNY ! JESLI PRZEKRACZA SIE PRAWA GOSCINNOSCI , TO INTRUZOW WYPRASZA SIE Z DOMU . TEN GOMOLKA COS JEDNAK POZYTECZNEGO ZROBIL !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylądowałem na Ziemi. Zupełnie przypadkowo wybrałem Polskę. Nie żałuję, to bardzo ciekawy kraj! Myślałem, że mieszkancy są Polakami, a wciąż i wciąż okazuje się, że co i jeden to niby Polak, ale tak naprawdę to Żyd. Moje wnioski są jedyne: wszyscy mieszkańcy tego kraju to nie Polacy, a Żydzi. To bardzo ciekawe. Przyleciałem tu, aby zbierać materiały do pracy maturalnej na temat środowiska naturalnego mieszkańców wybranego kraju Ziemi, ale zmienię zamiar, bo ta psychoza Polaków-Żydów jest bardziej zajmująca. Nie mogę tylko odkryć przyczyny tego zjawiska i brakuje mi tego do zakończenia pracy. Pobędę tu więc jeszcze jakiś czas, może mnie coś lub ktoś oświeci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem, dlaczego D.W. online dreugi dzień z rzędu robi raklamę Nowakowi. Trohcę odpowiedzialności panowie i panie! Jeżeli w zamościu to najważniejsze wydarzenie w roku, to jestem pełen współczucia. Jeszcze kilku takich jak nowak, awrócimy do jaskiń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBELAK napisał:
PRAWDE O ZYDOSTWIE PISZE NIEWIELU /M.IN. NOWAK , BENDER /. NATOMIAST CALE MEDIA ZNAJDUJACE SIE W REKACH ZYDOW PRZESCIGAJA SIE W ATAKACH NA KOSCIOL I POLAKOW . ANTYPOLONIZM JEST BARDZO WYRAZNY ! JESLI PRZEKRACZA SIE PRAWA GOSCINNOSCI , TO INTRUZOW WYPRASZA SIE Z DOMU . TEN GOMOLKA COS JEDNAK POZYTECZNEGO ZROBIL !!!!!!!
Mam niadzieję, że i ty gościu trafisz do Norymbergi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAżAM żE KAżDY MA PRAWO DO GłOSZENIA POGLąDóW , A W POLSCE WYGLąDA NA TO żE TYLKO PROżYDOWSKIE POGLąDY Są JEDYNE I SłUSZNE A TE CZASY MYśLAłEM żE MAMY JUż ZA SOBą.ROZUMIEM żE SPORA CZęść GAZET JEST W RęKACH LOBBY żYDOWSKIEGO I CI LUDZIE Są PRZEKONANI O WłASNEJ NIEOMYLNOśCI.A TYM KTóRZY SIę ROZTKLIWIAJą NAD IZRAELITAMI POLECAM STRONę www.naszawitryna.pl/antypolonizmy GDZIE PRZYWóDCY POLITYCZNI I RELIGIJNI IZRAELA SZYDZą I OPLUWAJą ZRESZTA NIE TYLKO POLAKóW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba na deb***a roku ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...