Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
16 złotych ??? No to dziekuję, nie skorzystam. Z partnerem to bedzie 32 złote. A z wiekszą rodziną...Przykre, zostaje telewizja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ee watpie czy przyjdzie duzo ludzi maja drogie drogie bilety jakby normalny 10zl to wtedy mozna nazwac "przystepne" i pewnie platny parking szkoda ze nie powstalo Multikino oni maja lepsze repertuary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
16zł to dla Ciebie dużo za bilet normalny? W Lublinie w Cinema City bilet ulgowy kosztuje 16zł, a na film 3D 26/22zł. Współczuje Twojemu partnerowi/ce, szkoda Ci 32zł na wyjście do kina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto nie ma miedzi ten cicho siedzi. Raz na jakis czas te 32 zl nie sa majatkiem Gratulacje dla Zamoscia bo budynek wyglada bardzo przyzwoicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parking na 38 miejsc a widzów 640?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dokładnie ja również współczuję 32 zł raz na jakiś czas to nie ejst dużo , nie mówimy o wyjąciach tam codzień czy co tydzien,ale za obietkt jakim jest to kino gratulacje projektu dla Zamościa,nowe miasto sie dobzre rozbudowuje,McDonald markety itd :)a teraz kino:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniel napisał:
No dokładnie ja również współczuję 32 zł raz na jakiś czas to nie ejst dużo , nie mówimy o wyjąciach tam codzień czy co tydzien,ale za obietkt jakim jest to kino gratulacje projektu dla Zamościa,nowe miasto sie dobzre rozbudowuje,McDonald markety itd :)a teraz kino:)
Widzę,że mam do czynienia z niedzielnymi kinomanami co to raz na rok i wystarczy. Dla was to może i dobra cena ale ja w przeciwieństwie do was jestem fanem filmu i chciałbym właśnie raz na tydzień. Kiedy byłem dzieciakiem w czasach tzw. komuny pójście do kina raz na kilka dni to była dla kinomaniaków codzienność. zastanawia mnie więc po kiego ch...było zwalczać tę komunę skoro skutkiem owego zwycięstwa jest luksus pójścia do kina raz na miesiąc. Czyli komuno wróć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Widzę,że mam do czynienia z niedzielnymi kinomanami co to raz na rok i wystarczy. Dla was to może i dobra cena ale ja w przeciwieństwie do was jestem fanem filmu i chciałbym właśnie raz na tydzień.
Raz na tydzień? Od tego są wypożyczalnie, tanio i szybko, oglądasz sobie w domowym zaciszu i nie musisz się męczyć w tym okropnie "drogim" kinie. Tylko problem, bo trzeba poczekać zanim film wydadzą na DVD. No chyba, że jesteś nieuczciwym użytkownikiem Internetu i sobie ten film po prostu ściągniesz, wtedy to już prawie całkiem za darmo. A jeśli raz na miesiąc szkoda Ci 32zł to nie ma o czym mówić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratulacje bardzo ladny budynek a co wybudowal lublin panie prezydencie sukcesu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak w lublinie tyle samo kosztuje bilet jak tam wiecej zarabiaja niz my tu wiec prosze nie pie...c glupoty a miec troche oleju w lbie predzej czy pozniej upadnie to kino lub nie bedzie odnawiany jak w stylowym bo nie ma na to kasy wiec ja dziekuje jak 20zl na 2 osoby to tak, u nas bezrobocie panuje wiec ludzie nie beda chodzic tam tylko po jedzenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie ośmieszajcie się i nie grajcie dziadów za 16 zł. Jak ci szkoda to siedź w domu i oglądaj tvn. Nie budujcie jakiegoś obrazu Zamościa jako zaścianka, biedoty i Polski D. 16 zł to naprawdę bardzo rozsądna cena i chętnie zapłacę 32 zł by sobie posiedzieć w klimatyzowanej sali porządnie nagłośnionej i obejrzeć dobry film. Poza tym podejrzewam, że jak by za darmo było to też by się kilku maruderów znalazło że na kino poszło 16 milionów a teraz za darmo wpuszczają ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...a przecież powinni dopłacić, bo w kinie tracisz czas, a czas to pieniądz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Zamościa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantomas napisał:
ludzie nie ośmieszajcie się i nie grajcie dziadów za 16 zł. Jak ci szkoda to siedź w domu i oglądaj tvn. Nie budujcie jakiegoś obrazu Zamościa jako zaścianka, biedoty i Polski D. 16 zł to naprawdę bardzo rozsądna cena i chętnie zapłacę 32 zł by sobie posiedzieć w klimatyzowanej sali porządnie nagłośnionej i obejrzeć dobry film. Poza tym podejrzewam, że jak by za darmo było to też by się kilku maruderów znalazło że na kino poszło 16 milionów a teraz za darmo wpuszczają ....
Tu nie chodzi o biedotę, Zamość, to osada wieśniacka, w latach 70-ch za komuny z wszystkich okolicznych wsi przeprowadzili się ludziska do miasta, w weekendy wyjeżdżają do swoich wiosek po kartofle, pomidory i inne produkty rolne i w blokowiskach robi się pusto, tylko koty ganiają po trawnikach. W dzień powszedni zarabiają na papu, więc do kina nie zechce się im lecieć po naharowanym dniu. Kino będzie świeciło pustkami, najwyżej dzieci będą ze szkół przyprowadzać na filmy o tematyce lektur szkolnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka - jesteś głupia jak but. Sama chyba pochodzisz z terenów wiejskich. Mieszkam w Zamościu, w bloku, nie pustoszeje, większość ludzi w moim bloku nie pochodzi ze wsi, sam pochodzę z dużo większego miasta niż Lublin - w skrócie pieprzysz od rzeczy. Zazdrość straszna rzecz, zwłasza jak samemu mieszka się na zadupiu, dobrze, że chociaż internet masz w pracy to coś napiszesz, byle napisać. Tak w ogóle, to po co ja karmię trolla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantomas napisał:
ludzie nie ośmieszajcie się i nie grajcie dziadów za 16 zł. Jak ci szkoda to siedź w domu i oglądaj tvn. Nie budujcie jakiegoś obrazu Zamościa jako zaścianka, biedoty i Polski D. 16 zł to naprawdę bardzo rozsądna cena i chętnie zapłacę 32 zł by sobie posiedzieć w klimatyzowanej sali porządnie nagłośnionej i obejrzeć dobry film. Poza tym podejrzewam, że jak by za darmo było to też by się kilku maruderów znalazło że na kino poszło 16 milionów a teraz za darmo wpuszczają ....
ojeju ty brzmisz jakbys tam pracowal, wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gel napisał:
Ewka - jesteś głupia jak but. Sama chyba pochodzisz z terenów wiejskich. Mieszkam w Zamościu, w bloku, nie pustoszeje, większość ludzi w moim bloku nie pochodzi ze wsi, sam pochodzę z dużo większego miasta niż Lublin - w skrócie pieprzysz od rzeczy. Zazdrość straszna rzecz, zwłasza jak samemu mieszka się na zadupiu, dobrze, że chociaż internet masz w pracy to coś napiszesz, byle napisać. Tak w ogóle, to po co ja karmię trolla?
bo jestes stuknieta konkretnie, idz sie przejsc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gel napisał:
Ewka - jesteś głupia jak but. Sama chyba pochodzisz z terenów wiejskich. Mieszkam w Zamościu, w bloku, nie pustoszeje, większość ludzi w moim bloku nie pochodzi ze wsi, sam pochodzę z dużo większego miasta niż Lublin - w skrócie pieprzysz od rzeczy. Zazdrość straszna rzecz, zwłasza jak samemu mieszka się na zadupiu, dobrze, że chociaż internet masz w pracy to coś napiszesz, byle napisać. Tak w ogóle, to po co ja karmię trolla?
Mieszkam w Zamościu od urodzenia i dobrze wiem, co piszę. A trolla to sobie możesz zjeść. Smacznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka napisał:
Mieszkam w Zamościu od urodzenia i dobrze wiem, co piszę. A trolla to sobie możesz zjeść. Smacznego
Ewka, a skąd przywozisz te pomodory ? Z Siedlisk czy Bożej Woli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna napisał:
Raz na tydzień? Od tego są wypożyczalnie, tanio i szybko, oglądasz sobie w domowym zaciszu i nie musisz się męczyć w tym okropnie "drogim" kinie. Tylko problem, bo trzeba poczekać zanim film wydadzą na DVD. No chyba, że jesteś nieuczciwym użytkownikiem Internetu i sobie ten film po prostu ściągniesz, wtedy to już prawie całkiem za darmo. A jeśli raz na miesiąc szkoda Ci 32zł to nie ma o czym mówić.
Mając platformę Cyfry nie widzę potrzeby ściągania filmów z internetu tak jak ty.Na te w Canal + brakuje mi czasu. A skoro ty ściągasz pochwal się co ci ostatnio przybyło. Widzę,że niektórzy co to głów w chmurach nie mają przyznają mi rację,że 16 złotych za bilet to za dużo. Nie chcę oglądać ich za darmo, ale wydaje mi się,że optymalną ( i zdrową) ceną byłoby 12 złotych. Obowiązywać tu będzie zasada psa ogrodnika. Zamiast wpuścić do kina trzy osoby za 12 złotych będą robić łapanki na ul.Odrodzenia na dwie osoby za 16 zł. A że puste fotele będą straszyć? A kogo to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...