Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no fajnie nareszcie obejrze w 3d pottera a tak po za tym 16 nie jest drogo a nawet 19 zł wydam pochodze ze wsi i to nie jest tak drogo za taką cene mozna raz na tydzień wyskoczyc na fajny film w niedziele chetnie pójde a pozdrawiam UP W ZAMOSCIU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewka napisał:
Tu nie chodzi o biedotę, Zamość, to osada wieśniacka, w latach 70-ch za komuny z wszystkich okolicznych wsi przeprowadzili się ludziska do miasta, w weekendy wyjeżdżają do swoich wiosek po kartofle, pomidory i inne produkty rolne i w blokowiskach robi się pusto, tylko koty ganiają po trawnikach. W dzień powszedni zarabiają na papu, więc do kina nie zechce się im lecieć po naharowanym dniu. Kino będzie świeciło pustkami, najwyżej dzieci będą ze szkół przyprowadzać na filmy o tematyce lektur szkolnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wypowiadaj się, na temat, o którym nie masz zielonego pojęcia. Zamość nigdy w swojej historii nie był ani osadą, ani wsią, był od początku swojego istnienia miastem, jednym z ważniejszych w okresie swojej świetności w całej Rzeczpospolitej. Prześledź niedouku demografię regionu od początku XX wieku, dowiesz się wtedy o ile procent wzrosła do dzisiaj populacja Lublina, Rzeszowa, Chełma itp, jaką metropolią był wtedy np. Świdnik. Skąd wzięli się nowi mieszkańcy tych miast, przylecieli z Marsa?. Zauważyłem, iż Twoje wypowiedzi zawierają zawsze sporą porcję jadu, a dlaczegóż to w stosunku do Zamościa, czyżbyś utraciła tu np. portmonetkę, albo zapłaciłaś mandat za przechodzenie przez ulicę w niedozwolonym miejscu? ?współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem was ludzie po co tu sie sprzeczac nie jestem osoba bogata ale do kina za 16zl moge od czasu do czasu pojsc w starym kinie bilet tez tyle kosztowal wiec w nowym wcale nie jest drozej Ale nikomu nie dogodzi za darmo zle placic tez niedobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam w kinach w innych miastach Polski i bilety tam są o wiele droższe. A skoro komuś szkoda pieniędzy: to trudno. Ja uważam, że 16zł to niewielka kwota za wrażenia, które dostarcza nowoczesne kino. Wczoraj byłam na pierwszym seansie w CKF i nie żałuje wydanych pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Widzę,że mam do czynienia z niedzielnymi kinomanami co to raz na rok i wystarczy. Dla was to może i dobra cena ale ja w przeciwieństwie do was jestem fanem filmu i chciałbym właśnie raz na tydzień. Kiedy byłem dzieciakiem w czasach tzw. komuny pójście do kina raz na kilka dni to była dla kinomaniaków codzienność. zastanawia mnie więc po kiego ch...było zwalczać tę komunę skoro skutkiem owego zwycięstwa jest luksus pójścia do kina raz na miesiąc. Czyli komuno wróć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której graja shreka forever 3D?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nieznajoma napisał:
o której graja shreka forever 3D?
Wejdź na stronę internetową kina, tam wszystko jest napisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
16 złotych ??? No to dziekuję, nie skorzystam. Z partnerem to bedzie 32 złote. A z wiekszą rodziną...Przykre, zostaje telewizja.
idz do pracy ,a nie narzekasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
och ileż tu optymizmu na tym forum - aż miło poczytać typowo polskie międlenie i narzekanie na wszystko i wszystkich wokół prócz samego siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena biletów jednak nie jest wygórowana skoro sale kinowe są wciąż zapełnione
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź ktoś podaj link do Nowego kina ..Bo szukam i nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agnieszka napisał:
Weź ktoś podaj link do Nowego kina ..Bo szukam i nie ma.
Rzeczywiście wielki problem buhhaa, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę stylowy Zamość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłam dużo razy w tym kinie i bardzo mi sie podoba i to 16 zł to nie jest bardzo drogo nie mówie , że codziennie trzeba chodzic ale on czasu do czasu to naprawde nie majatek tak mi sie wydaje ; ) warto wydac te 16 zl za ulgowy a 18 zl narmalny naprawde poleca m isc i sam sie przekonac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za normalny w 3D kosztuje 19 zł a nie o 18 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bylem na filmie Śniadanie do łóżka wismienicie był zagrany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...