Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy egzamin na prawo jazdy łatwy. Ale zdał tylko jeden

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 23 stycznia 2013 r. o 20:32 Powrót do artykułu
ciekawe jak to możliwe że instruktor podpisuje się pod informacją że kursant odpowiednio został przygotowany i może zdawać egzamin a potem okazuje się że on nic nie umie? ktoś tu poświadcza nie prawdę! a potem się dziwią ze tacy idioci jeżdżą po drogach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic trudnego,wystarczy pomysleć i wcześniej pouczyć się testów, od tego w koncu jest kurs...mam prawko od kilku lat i nowy egzamin w necie zrobiłam z czystej ciekawości,efekt- jeden błąd,więc jest to jak najbardziej do zdania:)Powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miał ponad 100% dobrych odpowiedzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
miał ponad 100% dobrych odpowiedzi [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358970528' post='724464'] miał ponad 100% dobrych odpowiedzi
Czytaj ze zrozumieniem....zdobył 69 punktów a 68 trzeba mieć by zdać,wszystkich można zdobyć 74 pkt:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra kierowcy, jaka jest porawidłowa odpowiedz na pytanie z obrazka? Powinienem zwolnić jak namazali jakieś strzałki na drodze a przede mną nikt nie hamuje? a moze skręcam właśnie w prawo? a może mam włączony kierunkowskaz? a może jeszcze bym i zdążył skręcić w lewo? a ile mam na liczniku? a kto wisi mi na zderzaku? według mnie to jade prosto, a jak mam zamiar skręcić w prawo to zwalniam ... no to mam dać w końcu TAK czy NIE? mam już tylko 16 sekund do końca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I od lat to samo MATOŁ wziął kasę za niby wyszkolenie przyszłego kierowcy tylko ten "idiota" egzaminu nie zdał, jak to możliwe że tacy mądrzy takich "głupków" uczą bez skutku!!!!????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkotować, niech stracą, za kilka miesięcy się obudzą twórcy bajek polskich! Wygląda to tak, po szybkim kursie powinieneś mieć wiedzę inżyniera. W normalnie funkcjonującym społeczeństwie czegoś takiego nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO gościa. jeżeli tak będziesz odpowiadał na pytania jak czytasz tekst to pewne ,że zaliczysz ale po nauce czytania , a to polega na tym że musisz najpierw przeczytać cały tekst .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o pechu to mogą mówić WORD-y kto będzie je utrzymywał jak nie będzie egzaminów praktycznych za które trzeba zapłacić ok 200 zł, a czasmi trwały 5 minut. Teraz jak wszyscy polegną na części teoretycznej za 30 czy 40 zł a egzamonator tylko jeden potrzebny reszta do łopat i lopatować jak jeszcze jest co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Ministerstwo ogłosiło że egzamin praktyczny jest opłacany za każde 10minut to zapewne wszyscy zdający oblewali by w ostatniej minucie egzaminu a nie jak do tej pory w pierwszych 10 minutach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy egzamin był łatwy tylko dla kolesia który już pewnie kilka lat jeździł, nałapał 24 punkty karne i musiał zdawać jeszcze raz prawko, czyli nie był świeżakiem tydzień po skończeniu kursu. Po kilku latach jazdy prawie każdy załapuje kilka prostych zasad panujących na drodze: 1. jak czerwone to stoisz, jak zielone albo wczesne żółte to jedziesz, chyba że widzisz radiowóz 2. jak nikt w ciebie nie przywali, ani ty w nikogo - to jedziesz 3. nie rozjeżdzamy pieszych, jak skręcasz na światłach zawsze jakiś wylizie ci na drogę bo ma właśnie zielone 4. jak skręcasz w lewo na światłach jedziesz ostatni dopiero jak jesteś pewny że koleś z przeciwka w ciebie nie przywali bo właśnie przelatuje na czerwonym (patrze pkt 2) 5. na światłach jak masz zielone upewnij się że ktoś nie przelatuje w poprzek twego toru jazdy na późnym żółtym (patrz pkt 2) 6. patrzysz w lusterka żeby nie przywalić w kogoś jak zmieniasz pas jazdy (patrz pkt 2) 7. patrzysz w lusterka jak zaczynasz kogoś wyprzedzać bo już kilka osób ma zamiar wyprzedzić łajzę która jedzie przed tobą (patrz pkt 2) 8. jak popełnisz błąd możesz zginąć, zabić kogoś lub trwale okaleczyć, więc jedziesz uważając na innych 9. jak wpadniesz kiedyś w poślizg to nauczysz się co to znaczy "zbyt szybkie pokonywanie zakrętu" reszta kodeksu to dyrdymały żeby ocenić po stłuczce kto jednak miał racje i komu ulgi polecą z ubezpieczenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ZAmościu budują nową siedzibę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentujcie tych testów nowych tak, bo mogliście zdawać jak były stare, a nie narzekać teraz bo to już dawno miało wejść, więc jak będziesz miał zdać to zdasz tak samo nowe jak i stare...Ja tak samo będę zdawała nowe i trzeba tylko chcieć sie ich na uczyc bo zobaczycie, że będzie kilka pytań praktycznie takich samych.. Więc nie przeżywać tylko brać się do nauki:D pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potem sie dziwia ze takie firmy jak ten kalif i czapman dzialaja ,i ze ludzie kupuja prawko w necie zamiast zdawac egzaminy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie komentujcie tych testów nowych tak, bo mogliście zdawać jak były stare, a nie narzekać teraz bo to już dawno miało wejść, więc jak będziesz miał zdać to zdasz tak samo nowe jak i stare...Ja tak samo będę zdawała nowe i trzeba tylko chcieć sie ich na uczyc bo zobaczycie, że będzie kilka pytań praktycznie takich samych.. Więc nie przeżywać tylko brać się do nauki:D pozdro...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby takie wyniki uzyskali uczniowie w szkole (jeden uczeń zdał) to nadzór oswitowy gromił by nauczycieli i placówkę uczącą. A egzaminatorzy w OSK mówią że to ina uczniów. Punkt widzenia jak widać zależy od ...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdobył 69 punktów na 68 wymaganych- dobre, przekroczył wymagany próg, tylko jakim cudem? Każdy egzamin jest trudny, jak się do niego nie przygotujesz. Następnym zdającym życzę więcej czasu poświęconego na naukę przepisów ruchu drogowego i zdanego egzaminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AAA napisał:
zdobył 69 punktów na 68 wymaganych- dobre, przekroczył wymagany próg, tylko jakim cudem? Każdy egzamin jest trudny, jak się do niego nie przygotujesz. Następnym zdającym życzę więcej czasu poświęconego na naukę przepisów ruchu drogowego i zdanego egzaminu. [/quote] [quote name='AAA' timestamp='1358977159' post='724514'] zdobył 69 punktów na 68 wymaganych- dobre, przekroczył wymagany próg, tylko jakim cudem? Każdy egzamin jest trudny, jak się do niego nie przygotujesz. Następnym zdającym życzę więcej czasu poświęconego na naukę przepisów ruchu drogowego i zdanego egzaminu.
naucz sie czytać....ZE ZROZUMIENIEM:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaniec Lublina napisał:
ciekawe jak to możliwe że instruktor podpisuje się pod informacją że kursant odpowiednio został przygotowany i może zdawać egzamin a potem okazuje się że on nic nie umie? ktoś tu poświadcza nie prawdę! a potem się dziwią ze tacy idioci jeżdżą po drogach!
Słuchaj cwaniaczku ,rżniesz mądralę ,ale ciekawe czy zdałbyś na nowych zasadach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże jak slucham tych jęków to nóz mi sie otwiera w kieszeni. Wczoraj siadłam sobie i postanowiłam sprawdzic co to za testy. Zdobyłam 74 punkty czyli ilość maxymalna, a prawo jazdy zdawałam 14 lat temu. Przestancie narzekać tylko wezcie sie do nauki. Myślicie ze ktoś wam da prawko na ładne oczy? Ze parkowac, wyprzedzać, prowadzić za was bedą systemy zamontowane w samochodach? Zeby zostac kierowcą trzeba miec jakies umiejętności i predyspozycje - nie wystarczy tylko kręcic kierownicą i wciskać klakson!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...