Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Obdziera koty ze skóry na sprzedaż (wideo)

Utworzony przez ~GOSC~, 20 lutego 2009 r. o 02:16 Powrót do artykułu
TEGO KOGOS TRZEBA LECZYC,JESZCZE TROCHE SASIADOW POZABIJA,SKORE SCIAGNIE I NIE BEDZIE WIDZIAL W TYM NIC ZLEGO!!!!!!!!!!PSYCHOL JAKIS!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy poniesie konsekwencje, bo tak sobie chodzi, sprzedaje - ogłoszenia w gazecie daje - i co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ZA HIPOKRYCI! A czym ten "biznesmen" różni się od hodowców świń, bydła, kurczaków ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalne hodowle podlegają jakimś regułom, a ten facet pewnie wyłapał koty wszystkim sąsiadom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koty od wieków były zwierzętami udomowionymi, są bardzo pożyteczne - łapią myszy, są miłe i taki proceder jakim jest zabijanie kotów w celu pozyskania mięsa lub skórki to następny krok do bestialstwa. Tak, od kamyczka do rzemyczka... Nic złego w zabijaniu kotów, bo jemy mięso świni? Chyba jest jakaś różnica. Świnia hodowana jest dla mięsa a kot jako towarzysz zabaw.... ewentualnie do likwidacji gryzoni. Napewo wolałabym, aby żadne zwierze nie cierpiało i nie musiało być zabijane, ale takie jest życie. Tymbardziej zabijanie kotów uważam za bestialstwo. (Słyszałam, że i mięso ludzkie jest smaczne). Takie teksty i co się stało? uważam za przyzwolenie do większego zła. Zastanówmy się, zanim będzie za późno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Hodowla Łatwo się rozmnaża i niewiele kosztuje Nie ma się co smucić Zajmijcie się głodującymi dziećmi a nie kotami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~daro~ napisał:
Dobra Hodowla Łatwo się rozmnaża i niewiele kosztuje Nie ma się co smucić Zajmijcie się głodującymi dziećmi a nie kotami.
Jestem za tym, żeby iść dalej należy wyzbyć się wszelkich uczuć ... tolerujemy mordowanie kotów to... po co karmić głodne dzieci je też można przerobić na dobre kosmetyki ...
Ostatnio edytowany 20 lutego 2009 r. o 17:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karaluchy i mrówki faraona też są udomowione a jednak je tępimy. Koty i psy w tym kraju są wyniesione na ołtarze. Wielu przeciwników tego biznesmena objada się mięskiem, chodzi w futerkach i to im nie przeszkadza, ajk jak ktoś ubbije psa lub kota to wielki szum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karaluch napisał:
karaluchy i mrówki faraona też są udomowione a jednak je tępimy. Koty i psy w tym kraju są wyniesione na ołtarze. Wielu przeciwników tego biznesmena objada się mięskiem, chodzi w futerkach i to im nie przeszkadza, ajk jak ktoś ubbije psa lub kota to wielki szum.
LUDZIE LECZCIE SIĘ !!! WASZ PRYMITYWIZM MNIE PORAŻA ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I po co komu skórka z zamordowanego kota nielepiej pogłaskać żywego mruczącego kotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iwo napisał:
Koty od wieków były zwierzętami udomowionymi, są bardzo pożyteczne - łapią myszy, są miłe i taki proceder jakim jest zabijanie kotów w celu pozyskania mięsa lub skórki to następny krok do bestialstwa. Tak, od kamyczka do rzemyczka... Nic złego w zabijaniu kotów, bo jemy mięso świni? Chyba jest jakaś różnica. Świnia hodowana jest dla mięsa a kot jako towarzysz zabaw.... ewentualnie do likwidacji gryzoni. Napewo wolałabym, aby żadne zwierze nie cierpiało i nie musiało być zabijane, ale takie jest życie. Tymbardziej zabijanie kotów uważam za bestialstwo. (Słyszałam, że i mięso ludzkie jest smaczne). Takie teksty i co się stało? uważam za przyzwolenie do większego zła. Zastanówmy się, zanim będzie za późno....
Przepraszam bardzo, czym różni się ból zabijanej świni od bólu zabijanego kota? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tym, że świnia po to jest. w tym celu się ją hoduje!!! a kota ma się dla przyjemności. Widać że nie masz kota!!! Ale jak nie widzisz w tym nic złego to smacznego!!! Jedz kocie wątrubki i mięsko duszone....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja koleżanka ma dwa cudne koty. Jeden jest czarno - biały... Takie skórki ten pan też ma... aż mnie ciarki przechodzą, jak pomyślę, ze ten Pan mógłby go złapać... no ale ponoć nie łapie - jak mówi. Ja sobie nie wyobrażam jak można zabić kota, którego się hoduje, pomijając już to, żeby w ogóle przyszło do głowy coś takiego, że można kota zabić... Niezły materiał. Gratuluje dziennikarce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie bydlę nie powinno stąpać po tym świecie dajcie mi jego namiary a nie ściągnie więcej żadnej skórki nawet ze swojego ptaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ccc napisał:
tym, że świnia po to jest. w tym celu się ją hoduje!!! a kota ma się dla przyjemności. Widać że nie masz kota!!! Ale jak nie widzisz w tym nic złego to smacznego!!! Jedz kocie wątrubki i mięsko duszone....
W Indiach krowy mają lepiej niż u nas, w Wietnamie je się psy, a u nas to się w głowie nie mieści. Chińczyka jedzenie kota nie zdziwi. Kwestia mentalności, kultury itp. Podobnie z prawem w które można wpisać wszystko. Także to, że jedno zwierzę można zabić, a drugie nie. Jedno jest stałe: wszędzie zabijane zwierze cierpi tak samo. I nie zmieni tego twoje pisanie, że świnia może cierpieć, bo jest od tego. Mam kota i co z tego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z badan wynika ze swinia jest inteligentniejsza od kota. Jest to najbardziej inteligentne ze zwierzat domowych. Popada w depresje gdy siedzi w kojcu. WIekszosc z nich z flustracji i monotoni cierpi na choroby psychczne. Brudna jest tylko dlatego ze stwarza sie jej takie a nie inne warunki. W gruncie rzeczy to zwierze bardzo czyste. Tym sie nikt nie zaintersuje. Kto to takie samo zwierze jak swinia.... inaczej wyglada ale mozg ma taki sam a nawet wiekszy. Robi nie z nich torebki i je kiełbase i nikomu to nie przeszkadza. Dlatego bicie kotow moim zdaniem jest tak samo przestepstwem jak bicie swini.... Natomiast dlaczego ten facet tłucze koty.... dlatego ze sa chetni na skóry... i dopoki beda to bedzie to robil dalej. Nigdzie nie pisze ze jest to zabronione. Dlaczego po co chrzanicie te bzdury ze koles to jakis psychopata. Jesli ktokolwiek z Was .... wielkich normalnych... wpieprza jakie kolwiek mieso albo ma skórzna kurke tez jest pieprzonym barbazynca! Nie zabojacie ale robicie popyt czyli przyczyniacie sie do zabojstwa. Swinia, pies, kot, krowa.... to jest to samo... tak samo czuje i zyje. tylko ze pies pasuje do domu. ja lubie mieso i nic na to nie poradze.... jak ktos je koty jego sprawa. ja nie gustuje w tego rodzaju miesie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisy i nutrie na futro są ok,koniki do jazdy i na mięso są ok,krówki i świnki na mięso i skórki ok.A pieski i kotki są be.Ludzie zwłaszcza w miastach zapominają że żeby zjeść mięso trzeba zabić-supermarket to nie wytwórnia,to nie rośnie na drzewach.A pieski i kotki co jedzą,same roślinki? Osobiście nie zjadłbym kiełbasy z kota lub psa bo mam wewnętrzny opór,ale to moja sprawa i nie mogę mieć pretensji do innych zwłaszcza z Chin czy Tajwanu.Pozostaje kwestia prawna czy można hodować koty na skóry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za prymityni i okropni sa ludzie,,i do tego katolicy pseudochrzescianie.Kot czy pies to przeciez jest czlonekiem rodziny.Mieszkaniec Bilgoraju to przestepca pierwszej klasy,powinien byc osadzony i odsiedziec albo kare w wiezieniu za znecanie sie nad zwierzetami ,albo powinien np.80 godzin odpracowac w schronisku. Swat w Bilgoraju to swiat kamienia lupanego,swiat umeczonych rozmnazajacych sie zwierzat,swiat prymitywnych wielu ludzi. Swiat notorycznego naruszania praw zwierzat.Oczywiscie to jest uogolnieniem,ale coraz czesciej dowiaduje sie o tragediach zwierzecych wlasnie z tego wschodniego regionu Polski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swietnie! zacznijmy jesc wszystko! lacznie z ludzmi Do niektorych widocznie nie dociera ze nie wszystko co sie rusza nadaje sie do zjedzenia, a ze swinie i krowy sa zabijane to tylko dlatego zebysmy mogli cos zjesc, a koty sa od mruczenia na kolanach, a nie na skorki!!! Nie wyobrazam sobie krowy na kolanach, a kota na talerzu. Wszystkim zwolennikom takiego procederu polecam: idzcie do kuchni i zrobcie stek z czlowieka, albo z dzikiego kota.. dostaniecie takiej sraki ze nie bedziecie mogli wyjsc z kibla:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~daro~ napisał:
Dobra Hodowla Łatwo się rozmnaża i niewiele kosztuje Nie ma się co smucić Zajmijcie się głodującymi dziećmi a nie kotami.
A ty się KUR WYSYNU zajmujesz głodnymi dziećmi !!!??? Założę się, że nie. Łatwo się rozmnaża, tak? Dobra hodowla? Widzę, że już sprawdziłeś, a wobec tego radzę uważać, bo jednego już postawili przed sądem. Takiego samego jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...