Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Oferta w siedem lat po śmierci

Utworzony przez olo, 10 października 2008 r. o 06:11 Powrót do artykułu
Przykra sprawa dla tej Pani.... naprawdę współczuję A jeśli chodzi o Reader`s Digest, odpisałem do nadawcy podobną treścią, gdy wysyłał mi te bzdetne informacje z kluczykami do samochodu, który niby "prawie" wygrałem... Szanowna Pani, mam dla Pani wspaniałą wiadomość - chciałbym Pani podarować ten samochód, który prawie już mam. Te oto kluczyki przekazuję Pani z powrotem, bo doceniam Pani zaangażowanie i opiekę nad uszczęśliwianie ludzi tak prostych jak ja... Więcej nie napisali... PS. A wogóle to dziwię się, że Reader`s stosuje te chwyty z lat 90-tych. Wtedy to może i by zadziałało bo ludziska podatne były na nowości z HAMERYKI, ale teraz, gdy ludzie już mają dosyć tych ulotek atakujących ich zewsząd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu moja pięcioletnia wówczas córka również "stała"się laureatką tejże loterii i dostała kluczyk do "prawie"już jej smochodu.?!Odpisałam i poinformowałam wydawnictwo o tym,że laureatka ma 5 lat .Do tej pory nie dostałam nawet słowa wytłumaczenia z powodu zaistniałej sytuacji.Jedno wielkie naciągactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do mojej babci w rok po śmierci również przyszedł taki list, z tym, ze był od wrózki-jasnowidza, która przewidywała jej długie i szczesliwe zycie (szczegoly oczywiście po zapłaceniu odpowiedniej kwoty) Odpisalam informując iż skoro uważa się za wrózkę- jasnowidza to powinna wiedzieć ze tej osoby już nie ma wśród żywych. W taki sposób nabierają naiwnych ludzi, bo są i tacy co odpisują lub dzwonią pewni "wygranej".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalni ludzie takie listy wrzucają do surowców wtórnych, bez względu na to czy są adresowane do żywych czy zmarłych - po co tu jakieś emocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do surowiec - Co ty czlowieku mozesz wiedziec i jak mozesz w ogole wypowiadac sie w ten sposob. Postaw sie w sytuacji mojej Mamy i pomysl najpierw durniu, zanim cos napiszesz. Poza tym nie znasz sytuacji, nie wiesz jak doszlo do smierci, nie wiesz o tym ze siostra szla rodzic zdrowa, zostala zarazona w szpitalu przez Lekarza, wrocila tam i juz nie wyszla. Oczywiscie nic nie udowodniono, bo i jak wygrac sprawe z bogaczami. Nie wiesz przez co przeszla cala moja rodzina, i nawet sobie nie mozesz tego wyobrazic. Na drugi raz pomysl, zanim cos napiszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reader`s Digest to durnowata firma!! Mojej mamie przychodzą takie listy ! Że niby wygrywa 1000000 zł . Moim zdaniem ta firma chce z ludzi z robic idiotów !! PARANOJA!!!:|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę smutne ,ale po co rozgrzebywać sprawę z przed 7 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem co czuje matka zmarłej dziewczyny, gdyż nie jestem w jej sytuacji mogę sobie to jedynie wyobrazić, ale to jest WSTRZąSAJąCE!!! Przeprosiny tutaj są błache i mało istotne do zaistniałej sytuacji.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak poza tym sądzę iż nie należy oceniać wypowiedzi użytkownika tego forum "surowiec" jako negatywną....... Ocenia on sytuację "patrząc z boku" i ma dużo racji. Rodzina ocenia to bardzo emocjonalnie, co nie jest zbyt mądre, gdyż tak nie powinno się oceniać ludzi sugerując sie wyłącznie sobą i swoimi przeżyciami....., łatwo oceniać kogoś. Każdy z nas w swoim życiu wiele doświadczył, mniej lub więcej i nie trzeba aż tak tego eksponować, gdyż użalanie się nad sobą nic nie przyniosi efektownego....jedynie rozczarowanie. Skandal tego czasopisma i ból rodziny....... żYCIE. Mam to na codzień........ Radzę zebrać się w sobie a później wykonać jakiś krok, mądry krok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja dzisiaj dostałam taki list ze juz prawie wygrałam i mam wycieczke 3 dniową limuzyna,hotel zywnosc no cos pieknego jak w bajce.he jestem z pragi i zacfana.LUDZIE NIE WIERZCIE WTE BZDURY I NIENABIERAJCIE SIE ZŁODZIEJĄ.PRAZANKA WARSZAWA.BECIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...