Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Otworzyli drzwi, a za nimi dzielnicowi. Poczuli specyficzny zapach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 grudnia 2018 r. o 15:16 Powrót do artykułu
"Za małego topka już kolejna w sądzie sprawa, Jakby co to lotka bo na osiedlach obława" Polska policja i nabijanie statystyk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. to znowu tzw. "nagonka POlityczna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalnie hurtownicy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oszust Donald Tussk nie został zatrzymany, jak to możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby kradli miliony to by nie było sprawy. A tak nie mają czym się podzielić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A oszust kulawy zbawiciel nie został zatrzymany, jak to możliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaak! Cóż za brawura i odwaga dzielnicowych, że złapali chłopaków z lufką. Premie to mało, dać im po medalu! Albo od razu krzyż walecznych. Polska policja chyba nie ma się już czym kuźwa zajmować, statystyki najważniejsze, psia mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niby na własny użytek 2 g można mieć. To nie rozumiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby mi krok do mieszkania zrobił to by przez okno szybciej wyskoczył niz wszedl. Jakim prawem się pytam? Miał dostarczyć wezwanie, a przeszukanie mieszkania to zupełnie inna bajka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytajcie tytuł z zachowaniem znaków interpunkcyjnych. Czym śmierdzieli ci dzielnicowi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujemy policja, od dziś mogę spać spokojnie wiedząc, że pewnie 0,5g rośliny nie zagraża już życiu ludzkości. A teraz przepraszam, wracam do walenia wódy, sikania na mury i bicia żony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No gratulacje kuwa, zamiast scigac bandziorow, zlodziei i pedofilow, to wy sie uganiacie za fragmentem kwiatka, ktory jest kurna ledwo widoczny golym okiem xD. Ale wszystko spoko i po bozemu, lepiej miec legalny narkotyk zwany alkoholem, ktory pod wzgledem szkodliwosci stoi blizej heroiny niz marihuany. Ja pierdziele ten kraj to jakis cyrk, czy ja kiedykolwiek dozyje czasow, w ktorych nie beda nami rzadzic skonczone debile?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny przypadek prześladowania ludzi przez opresyjne państwo. Zmieńcie prawo zamiast dręczyć ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...