Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pacjenci odcięci od prądu, bo dyrektor oszczędza

Utworzony przez January, 31 stycznia 2011 r. o 07:25 Powrót do artykułu
Wszyscy komentują zarządzenia jako absurdalne,dobrze.Ale dla czego nikt nie potępił NFZ jako absurdalne zmniejszenie kontraktu przy wszystkim ogólniedrożejącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie zmienia to faktu że zarządzenie jest szczytem bezmyślności, arogancji i ...totalnego dyletanctwa. Myślałem że dyrektor skończył więcej niż 7 klas podstawówki bo wtedy mógłby policzyć sobie ile prądu pobiera ładowarka telefoniczna. Wtedy by doszedł do wniosku że koszt wprowadzenia zarządzenia był większy niż oszczędności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jedna wielka bzdura ,jakie odcięcie od prądu? Nikt tu przy świeczkach nie siedzi.Telefon do dyspozycji 24g. tv baz wrzucania "pieniążka " jak w innych placówkach , dostęp do wody przy posiłkach herbata , kompot i dodatkowo parzenie kawy i herbaty po między posiłkami.Jak ktoś pisze taki artykuł to powinien sprawdzić dokładnie jak to wszystko wygląda a nie widzieć tylko jedną stronę medalu. Może ktoś zada pytanie do NFZ,dlaczego nie liczy się z pacjentami ,chory dla NFZ to punkt a nie człowiek?! Najłatwiej atakować, bo to takie proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pacjentka która zgłosiła to do gazety dostała od razu 4 minusy czyli dyscyplinarne wyrzucenie z odziału
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... to wszystko prawda i dodam ze radia też nie można używac własnego na sali ale można go zanieść na świetlicę a tam już można sobie pograć , i to już nie jest oszczędzanie pradu mozna używać , chore jak sam zakład , szkoda gadać.......dodział I , sala nr.1 łózko 1 ... kolega Jarka hihi..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...witajcie , miałem i ja coś tu napisac wiecej ale mysle że po co . Kazdy kto tam był wie po co przyjechał , ze wiekszość "przyjechała" z tak zwanego "nakazu" to wszystko wyjasnia. W raju tez bedzie źle , a szpital jak ma problem finansowy to musi sobie jakoś radzic i nikt nie bedzie mu współczuł jak nie ma kasy a napewno nie NFZ a funkcjonowac musi wiec najpierw te najprostrze rzeczy sa likwidowane tylko czemu tak smiesznie .Ten kto przezył Radecznicę i Orzysz ten na ............położy .Wiec po co ten cały problem z kawą bedzie lepiej i zdrowiej jak o 5 czy nawed 10 kaw sie mniej wypije bo i takich znałem co nie mogli spac i tylko kawa i kawa , spac nie dają . A zakaz jest a czajniki i tak sa na salach tylko zadołowane ja w wojsku szukaj ale nie znalezli . Podobnie z telefonami . Ze jakas uczona mocno pacjentka sie obruszała ze nie mozna no i jak nie mozna to zabrała sie do domu i po sprawie reszta siedzi i sie leczy z nałogowej choroby , po to zrszto tam "pojechali" i zapewne wyjdzie im to na zdrowie bo kadra terapełtyczna jest super z warunkami socjlnymi troche róznie dobrze ze jest jak jest nic nie psuc bo i to moze zniknac jak przykreci NFZ sróbe , pozdrawiam wszystkich kurujcie sie mnie pomogło narazie jest OK i plan na wyjscie sie realizuje i chodzi duzymi łukami od wyzwalaczy , hey , trzymajcie sie bez czajników i komórek mozna życ tak jak bez wódy okazuje sie ze też .sk ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolesław napisał:
...witajcie , miałem i ja coś tu napisac wiecej madrego ale mysle że po co . Kazdy kto tam był wie po co przyjechał , ze wiekszość "przyjechała" z tak zwanego "nakazu" to wszystko wyjasnia. W raju tez bedzie źle , a szpital jak ma problem finansowy to musi sobie jakoś radzić i nikt nie bedzie mu współczuł jak nie ma kasy a napewno nie NFZ a funkcjonować musi wiec najpierw te najprostrze rzeczy są likwidowane tylko czemu tak śmiesznie .Ten kto przeżył Radecznicę i Orzysz ten na ............położy , mówiono kiedys w dobrych czasach .Wiec po co ten cały problem z kawą .Będzie lepiej i zdrowiej jak o 5 czy nawed 10 kawuś sie mniej wypije bo i takich znałem co nie mogli spać i tylko kawa i kawa , spać po nocy nie dają . A zakaz jest a czajniki i tak sa na salach tylko zadołowane ja w wojsku , szukaj szukaj ale nie znalezli . Podobnie z telefonami . Że jakaś troche bardziej uczona pacjentka sie obruszała ze nie mozna tego i tamtego zgodnie z regulaminem wewnętrznym , no i jak nie mozna to zabrała sie do domu i po sprawie , reszta siedzi i sie leczy z nałogowej choroby , po to zrszto tam "pojechali" i zapewne wyjdzie im to na zdrowie bo kadra terapełtyczna jest super i socjalna tez nie ma co tak bardzo narzekać , z warunkami socjlnymi troche róznie , dobrze ze jest jak jest nic nie psuć bo i to może zniknąć jak przykręci NFZ "śrubkę" , pozdrawiam wszystkich , personel i pacjetów oddziału I , kurujcie się , mnie pomogło narazie jest OK i plan na wyjscie sie realizuje i chodzi dużymi łukami od wyzwalaczy , hey , trzymajcie sie bez czajników i komórek mozna życ tak jak bez wódy okazuje się ze też .sk ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZARÓWNO umiejętności wywodzącej się z prastarych "struktur" WIECZNEGO MIASTA pt "dziel i rządź" jak również pięknej zasady etyki zawartej w słowach "przede wszystkim nie szkodzić" , która nota bene powinna być myślą przewodnią w każdym manewrze dotyczącym potencjalnego pacjenta nigdy nie należy mylić . DOPÓKI w/w zagadnienia ,problem etyki i ekonomii będą się tak ewidentnie " nakładać " , dopóty będą dominować nie tylko w prasie, przepojone uprzedzeniami i nutką goryczy komentarze . Nie tylko wśród domniemanych pacjentów niestety A pieniądze ?? no cóż!!!!! NIE DOKŁADA SIĘ DO INWESTYCJI, KTÓRA JAKBY Z ZASADY NIE DBA O SWOICH KLIENTÓW , TO LOGICZNE , Czy zawsze tylko ilość stanowi o skuteczności usługi ,nie zawsze , jakość jest nie mniej ważna w demokratycznej rzeczywistości /swoista parafraza/ I KOŁO SIĘ ZAMYKA O IRONIO PRZYPADKU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S C H I Z O F R E N I K napisał:
Czas już na wieczorne leki. [media]http://www.youtube.com/watch?v=pfdt_151Jag[/media]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=jadmUwQY4IM[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...