Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Palacze są zdumieni: Papierosy spod lady, jak za komuny

Utworzony przez emeryt, 15 sierpnia 2009 r. o 14:01 Powrót do artykułu
Powiem krótko bazar czeka tam oferta godna człeka i taniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krótko mówiąc: hamstwo, jakiego świat nie widział!, można eksponować, ale inne marki też powinny być widoczne, co za obłuda!, tym się powinna zainteresować komsja do spraw konkurencji. nie po to Bolek przez płot skakał żeby teraz wyboru w kiosku nie było!, co za deb***izm!, to jest możliwe tylko w tm chorym kraiku nad Wisłą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absurd rodzi absurd.Zyjemy w XXI w jest gospodarka rynkowa.Budzet Panstwa polskiego czerpie z monopolu tytoniowego i spirytusowego wielkie sumy.Zaklamaniem jest ograniczanie dostepu do uzywek. Proponuje natoniast wprowadzanie znizekl dla emerytow i rencistow na papierosy i alkochol.I wyplaty z ZUS sie zmniejsza i umieralnosc wzrosnie. Dla kobiet proponuje modyfikacje kodeksu drogowego umozliwiajacego przechodzenia na czerwonym swietle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest sprawa jak najbardziej dla UOKIK. Ale tak wogóle to u nas komuna na dobrą sprawę się nie skończyła nigdy. Zwłaszcza polityczna, ale również społeczna w pewnym stopniu. Nigel Farage - YT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za problem - można kupować w innym sklepie czy kiosku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego waszym zdaniem to sprawa dla UOKIK? Przecież inne marki są dostepne jeśli chcesz kupić... Jak jeszcze paliłem to nigdy nie patrzyłem się na wystawkę przed zakupem, tylko od razu mówiłem kioskarce jakie papierosy chcę kupić. Wystawka w dużej sieci jest forma promocji produktów, wiec nic dziwnego, że Ruch SA pobiera za to opatę. Myślicie, że to przypadek, że na przykad w hipermarkecie okreslone produkty leżą na określonych półkach? Tam nie ma przypadku i za dobre miejsce trzeba zapłacić. W hurtowni też trzeba zapłacić, żeby nowy produkt został wprowadzony do oferty (chyba, że umowa stanowi inaczej, ale to już inna sprawa). Nie widzę w tym nic dziwnego - tak ten biznes wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko U mnie na osiedlu w małym sklepiku ze spożywką można spod lady kupić Ruskie Clasiki po 3.50zł. Bisnes is Bisnes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RUCH schodzi na dziady.Za taką reklamę papierosów dostanie dolę kilku rządzicieli a tracą kioskarze przecież w tym miejscu wyeksponowaliby wiele więcej innego towaru co zwiększyłoby obroty i jednocześnie zyski . A co jest z ustawą o reklamie papierosów . Ze sklepów zostały pozdejmowane wszystkie podświetlane bilbordy reklamujące papierosy które jednocześnie służyły jako oświetlenie. A tutaj matka trzymając na ręku dziecko zmusza do zainteresowania się tym towarem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...