Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Popieram akcję tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wulgaryzm - pierydole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daję okejkę!!! Ma Pan moje błogosławieńswo w swoich czynach. Trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Stonoga ma pretensje do lewicy? Od ponad 10 lat rządzi prawica lub centroprawica..! Czyżby winna była "żydokomuna"...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pan będzie głosował na partię Janusza Korwin-Mikkego. W sumie to tylko oni mogą zmieść z powierzchni ziemi wszelkie lewactwo i biurokrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Stonoga ma pretensje do lewicy? Od ponad 10 lat rządzi prawica lub centroprawica..! Czyżby winna była "żydokomuna"...? 
hahahahahahahahahaha. Ty też dałeś sobie wmówic, że w Polsce przy władzy jest jakakolwiek prawica???? PiS to prawica???? PO to prawica???? ochmatkoboska, jak mozna byc takim naiwnym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Stonoga ma pretensje do lewicy? Od ponad 10 lat rządzi prawica lub centroprawica..! Czyżby winna była "żydokomuna"...? 
Obejrzyj sobie uważnie film na YT pt. "sejmowe więzienie". Dowiesz się, dlaczego "lewica" tak konsekwentnie mści się na Zbigniewie i dlaczego wulgaryzmy są istotą komunikowania się z władzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam sprawy dokładnie, ale z doświadczenia i obserwacji wiem, że UKŁAD ZAMKNIĘTY nie jest wymysłem i całkiem możliwe, iż ten Pan stał się także jego ofiarą. Dla mnie wystarczy to, że muszę odkładać obowiązkowo składki do ZUS, bo wg pewnego ministra nie potrafię sama odłożyć na swoją emeryturę. Dziwne, że jak stracę pracę, to Państwo ma mnie gdzieś, że jak upadnie moja działalność to Państwo ma mnie gdzieś, gdy nie mam pieniędzy na spłatę kredytu mieszkaniowego to Państwo ma mnie gdzieś, a tu nagle stało się takie troskliwe. Gdyby Państwo zrezygnowało z tej swojej troskliwości odnośnie mojej emerytury, to po ukończeniu 60 lat, a nie 67! miałabym na koncie zaoszczędzone ok. 350 tys. zł.bez żadnych odsetek i innych inwestycji. Jakbym w międzyczasie straciła pracę, to nie czułabym się jak nędzarz dostający z łaski 500 zł. zasiłku przez 6 m-cy, ale po prostu jak pełnowartościowy człowiek szukający pracy i mający z czego żyć. A zmniejszające się oszczędności byłyby dla mnie motywacją podjęcia szybko pracy. Gdybym jednak miała szczęście i jej nie straciła, a za to dożyła 80-tki, to miałabym co miesiąc na życie 1.458 zł. netto. Niby nic, ale byłoby to PEWNE, bo leżące w mojej skarpecie. A gdybym zechciała te 350 tys. jakoś zainwestować to może i miałabym co miesiąc 2.000 zł., a tak każe mi się oszczędzać dodatkowo, bo ktoś kradnie moje pieniądze na bieżąco i je MARNOTRAWI !!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra dobra..popytajcie w swiadku motoryzacyjnym o nim........az taki swiety to on nie jest.... cwaniaczek i tyle....a teraz gra poszkodowanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam dobrze sprawę.Popieram przedsiębiorcę choć wulgaryzmy to może niezbyt elegancki sposób na zwrócenie uwagi ale przyznacie, że skuteczny.Niestety US wszczyna kontrolę którą bezkarnie może przedłużać bez powodu i nie ma mocnych!A firmy padają,ludzie tracą pracę i zasilają rzeszę bezrobotnych.Nikt z rządzących w tym kraju nie liczy się z człowiekiem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polać mu, dobrze mówi. Właśnie takich ludzi potrzebuje ten kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Stonoga ma pretensje do lewicy? Od ponad 10 lat rządzi prawica lub centroprawica..! Czyżby winna była "żydokomuna"...? 
Chyba dziecko jesteś.Rządziła i rządzi  ruska postkomuna i ich resortowe dzieci;,ktorzy rozkradają nasz kraj na potęgę.A co do p.Stonogi to bardzo ciekawa osobowość.Wcześniej prowadzil firmę ściągającą długi z ludzi a teraz on sam jest ścigany setkami listów gonczych.Jak  mowi staropolskie przysłowie ---;ukradł rower lub jest ;zamieszany w kradzież roweru; ale to jest nie ważne a ważne jest,że robil interesy i  przebywał w niezbyt uczciwym nieciekawym towarzystwie, to i zbiera pokłosie dawnych interesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Pan Stonoga ma pretensje do lewicy? Od ponad 10 lat rządzi prawica lub centroprawica..! Czyżby winna była "żydokomuna"...? 
 
Dlaczego Pan Stonoga ma pretensje do lewicy? Od ponad 10 lat rządzi prawica lub centroprawica..! Czyżby winna była "żydokomuna"...? 
  Peję kawę czytając to i zaplułem monitor. Pokaż mi baranie prawicę, która "rządzi od ponad 10 lat". Może PartiaOszustów to prawica? A może PIS? A może wirus_SLD albo Paligłup? No dawaj, czekamy na nazwę prawicowej partii rządzącej od 10 lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahahahahahaha. Ty też dałeś sobie wmówic, że w Polsce przy władzy jest jakakolwiek prawica???? PiS to prawica???? PO to prawica???? ochmatkoboska, jak mozna byc takim naiwnym...
W Polsce przy władzy jest jest ogólnie POjęta  żydokomuna i nie ma się tu o co spierać !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się uśmiałem.... "Żydokomuna"... to taki ludowy diabeł albo inna siłą nieczysta, którą można usprawiedliwić nieudolność rządzących od prawie 10 lat...! To właśnie przez nią w polsce jest tak źle i rządzący nic z tym nie mogą zrobić...! Można nią postraszyć na niedzielnej mszy i tp! Co za cholera z tej żydokomuny...! Hahahahah Ech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ się uśmiałem.... "Żydokomuna"... to taki ludowy diabeł albo inna siłą nieczysta, którą można usprawiedliwić nieudolność rządzących od prawie 10 lat...! To właśnie przez nią w polsce jest tak źle i rządzący nic z tym nie mogą zrobić...! Można nią postraszyć na niedzielnej mszy i tp! Co za cholera z tej żydokomuny...! Hahahahah Ech!
Nie ma się co BUCU śmiać,tak właśnie jest ,to jest taki TWÓR POłączony z żyda,komucha, Qurwy,konfidenta i złodzieja dlatego mamy teraz taki dobrobyt jaki mamy !!! Spytaj CYCU mamusi ,tatusia czy tak nie jest ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego ten kaszubski żyd musi odejść,to on stworzył taką wybuchową mieszankę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad połowa świń przy korycie pasie się od lat dziewięćdziesiątych. Więc co się mogło zmienić poza ich wagą i majątkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad połowa świń przy korycie pasie się od lat dziewięćdziesiątych. Więc co się mogło zmienić poza ich wagą i majątkiem?
no tak ale logika wskazuje aby się trzymać kolejności - najpierw dopuszczamy świnie do koryta i je tuczymy, a następnie ... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Tusk razem z tym całym czerwonym bydłem musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...