Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany kierowca jechał 150 km/h lewym pasem (wideo)

Utworzony przez pokurcz, 26 września 2011 r. o 10:24 Powrót do artykułu
po obejrzeniu filmika, od razu widać, że chłopak z Anglii wrócił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli jechali prawidłowo to nie byli w stanie dogonić tego kierowcy jadącego 150 na godzinę , a więc musieli jechać dużo szybciej niż ten pijany kierowca , w artykule nie ma żadnej informacji ,że zostali wyprzedzeni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek uderz głową w ściane jaki ty jesteś mało rozumny to aż mi ciebie szkoda (( jak dla mnie powinni jechać i 200 km/h żeby takiego idiote złapać, przy okazji warto zauważyć ilu takich idiotów jeździ jeszcze po drogach... pracuje na stacjii benzynowej i wiem jak w sobote co drugi jest pijany i odjeźdża autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy jechal tym audi z prawa kierownica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUREK napisał:
Jeżeli jechali prawidłowo to nie byli w stanie dogonić tego kierowcy jadącego 150 na godzinę , a więc musieli jechać dużo szybciej niż ten pijany kierowca , w artykule nie ma żadnej informacji ,że zostali wyprzedzeni .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JURUS ty jesteś kretynem!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
pracuje na stacjii benzynowej i wiem jak w sobote co drugi jest pijany i odjeźdża autem
Nie wiem czy w takim przypadku zawiadamiasz Policję - bo jeśli tego nie robisz to wydaje mi się że podlegasz "karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." - art 179.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy to się skończy? Kiedy pozamykają tych pijanych deb***i albo wprowadzą takie kary, ze każdy pijany będzie się bał wsiadać za kierownicę? Przecież ci ludzie niosą smierć, nie dla siebie ale przede wszytkim dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em napisał:
Jurek uderz głową w ściane jaki ty jesteś mało rozumny to aż mi ciebie szkoda (( jak dla mnie powinni jechać i 200 km/h żeby takiego idiote złapać, przy okazji warto zauważyć ilu takich idiotów jeździ jeszcze po drogach... pracuje na stacjii benzynowej i wiem jak w sobote co drugi jest pijany i odjeźdża autem
To dlaczego nie dzwonisz na policję, na jak widzę dziwne zachowanie kierowcy na drodze wykręcam 112,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zwykły morderca i tak trzeba stawiać sprawę.Wyobraź sobie że jedziesz z dziećmi i zza zakretu jedzie wprost na Ciebie taki bydlak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody napisał:
To dlaczego nie dzwonisz na policję, na jak widzę dziwne zachowanie kierowcy na drodze wykręcam 112,
A wiesz co się robi z kapusiami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo nie był aż taki pijany, albo jest dobrym kierowcą 2 promile i 150 w zakręcie, hoho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antykapuś napisał:
A wiesz co się robi z kapusiami?
Wiem co sie robi z ... - wysyła się takiego kierowcę mającego 2 promile i jadacego lewym pasem na prawdłowo jadącego antykapusia (czyli ciebie). Wiesz co antykapusiu domknij zgryz bo ci rozum przecieka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mario napisał:
Wiem co sie robi z ... - wysyła się takiego kierowcę mającego 2 promile i jadacego lewym pasem na prawdłowo jadącego antykapusia (czyli ciebie). Wiesz co antykapusiu domknij zgryz bo ci rozum przecieka !
I wali okrutnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO WYTRZEŹWIENIU POWINIEN TAKI WPIER..DOSTAĆ ŻEBY WIĘCEJ NAWET NIE POMYŚLAŁ O WSIADANIU ZA KÓŁKO PO PIJAKU!!DLA TAKIEGO ŚCIERWA NAWET POTRÓJNE DOŻYWOCIE TO ŻADNA KARA!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję te jego audi przeznaczyć na licytację, a kasę dla rodzin osób poszkodowanych lub zabitych przez pijanych kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za komputerem to ty mocny jesteś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grx_lbn napisał:
Nie wiem czy w takim przypadku zawiadamiasz Policję - bo jeśli tego nie robisz to wydaje mi się że podlegasz "karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2." - art 179.
moze tez na bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...