Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pijany potrącił 9-latkę i odwiózł ją do domu

Utworzony przez 9uy, 20 marca 2009 r. o 18:00 Powrót do artykułu
To ojciec policji nie wezwał?Po takim zdarzeniu sam bym 100 łyknał,ciekawe jak teraz udowodniąże w chwili zdarzenia był pod wpływem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To typowa reakcja szokowa-wydaje się dziecku, że wszystko jest z organizmem ok. Mija szok i zaczynają się problemy. Dlatego jeśli dochodzi do jakiegokolwiek zdarzenia, gdzie następuje uderzenie, (zetknięcie) z pojazdem bezwzględnie musi być lekarz i policja. Bo potem mnożą się problemy i trudno ustalić winę stron i zaczyna się tzw. przewalanka. Miałem podobne zdarzenie. Zona w ciąży (wysokiej) po prawej przystanek z ludzmi po lewej stojący TIR i za niego wyskakuje dzieciątko. Wyhamowałem i nie uderzyłem, ale dziecko przed samochodem się przewróciło i uderzyło głową o szosę. Wstało i zaczęło uciekać do domu obok przystanku. Dogoniłem, wezwałem policję. Spisała zdarzenie. Na drugi dzień dziecko wylądowało w szpitalu ze wstrząśnieniem mózgu. No i rodzice zaczęli mnie ciągać. Na całe szczęście dla mnie był spisany protokół z miejsca zdarzenia i byli też świadkowie, którzy potwierdzili moją wersję. To mnie uratowało. Apolinary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nigdy nie nauczą się odpowiedzialności. Pijanych kierowców powinni karać z całą surowością!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...