Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pili, ale błędu nie popełnili

Utworzony przez Marek z Krakowa, 15 lipca 2008 r. o 05:11 Powrót do artykułu
Czy dziecko zyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyje na szczęście...następnym razem jak doktorki pojadą po pijaku ktoś może nie przeżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jesli podejde do kogos na ulicy i zaczne wymachiwac nożem ale go czy jej nie zranie to chyba tez mi nic nie zrobią? jak myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak mnie policja zatrzyma, gdy po alkoholu będę prowadził pojazd, ale nie doprowadzę do kolizji, to mogę się powołać na tą sprawę i nie stracę prawa jazdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZYSTA KPINA Z POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚĆI ---- TYCH OBU LEKARZY POWINNO SIĘ ZWOLNIĆ DYSCYPLINARNIE Z PRACY I POZBAWIĆ PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU JAK ROBI SIĘ Z PIJANYMI KIEROWCAMI.CIEKAWE JAK BY WYGLĄDAŁA SYTUACJA GDYBY TO BYŁO DZIECKO PROKURATORA, SĘDZIEGO LUB MINISTRA I POSŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A CZY KTOś ZWRóCIł UWAGę NA TO ZE DIAGNOZA POSTAWIONA PRZEZ TYCH LEKARZY BYłA PRAWIDłOWA ? FAKTYCZNIE BłąD POPEłNIONY PRZEZ NICH BYł DUżYM WYKROCZENIEM...ALE CZY MAJą STRACIC PRACę? TO DOśWIADCZENI LEKARZE...DOBRZE ,NIECH STRACą PRACę...ALE ILU LUDZI STRACI WTEDY ZAUFANYCH SOBIE LEKARZY? TO ODBIJE SIE WYRAźNIE NA PACJENTACH. ILU Z WAS MIAłO PRZYJEMNOSC KORZYSTAC Z USłUG TYCH LEKARZY,ILU WAM POMOGLI? MOZE JEST TEZ DRUGA STRONA ? NAGANA BYłA...DOBRZE...SLUSZNA JAK NAJBARDZIEJ I PRAWIDLOWA...POPIERAM. ALE JESZCZE RAZ POWATARZAM ZE TO DOśWAIDCZENI LEKARZE I NA ODSUNIECIU ICH OD ZAWODU UCIERPIą TYLKO I WYłąCZNIE PACJENCI... A WIELU Z WAS JAK RóWNIEż WIELU ZNAJOMYCH SKORZYSTA Z ICH USłUG JESZCZE NIE RAZ TYM BARDZIEJ ZE TO BARDZO ZASłUżONE DLA TOMASZOWSKIEGO SZPITALA OSOBY... STWIERDZAM FAKTY......NAJPIERW ZOSTAń LEKARZEM,POZNIEJ PISZ KOMENTARZE... POZDRAWIAM...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo obchodzi, że to doświadczenie lekarze? A kto jeszcze ma jakieś zaufanie do lekarzy? A co ma powiedzieć doświadczony kierowca zawodowy, któremu przytrafi się prowadzić po spożyciu, nie spowodować wypadku, dojechać prawidłowo do celu, ale ktoś go podkabluje i przyjadą policjanci. Kierowca straci możliwość wykonywania zawodu, a może będzie miał rodzinę na utrzymaniu, albo nieposzlakowaną jak dotąd opinię. I co darują mu? NIE! Tak samo ci lekarze powinni ponieść konsekwencje narażenia czyjegoś zdrowia i pracy pod wpływem promili. Powinni być wywaleni z roboty i mieć czasowy zakaz wykonywania zawodu! Ale oni mają znajomości bo są ordynatorami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beznadzieja.Prawo powinno dotyczyć wszystkich:lekarzy,sędziów itd.Kodeks pracy ich obowiązuje tak samo jak robotnika na budowie.Jeżeli kierowca jedzie po spożyciu alkoholu i nie spowodował wypadku,to za co go karać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo wielu osobom pomogli, wiele osób jest im wdzięcznym,wiele osób jeszcze nie raz skorzysta z ich pomocy, ponieważ ludzie wiedzą ,ze Ci lekarze mają doświadczenie w tym co robią... Skoro tak spieprzyli sprawę to czemu mają dalej masy pacjentów? Dlaczego ludzie przychodzą do nich i nie wybierają alternatyw? Widocznie ufają właśnie im....bo wiedzą ze są doświadczeni...a dlaczego są doświadczeni? bo ciężko jest osiągnąć ich wykształcenie i wszelkie inne aplikacje jakie posiadają i nie wielu lekarzy to posiada...do tego dochodzi znaczące doświadczenie zawodowe... Dziecko żyje,ma się w porządku,diagnoza lekarzy okazała się słuszna, ktoś zginął?! Nie...bo widocznie wiedzieli co robią... oczywiście że w powinni zostać ukarani,ale stratą dla całego miasta byłby brak takich lekarzy... i myślę ze ich błąd spokojnie stłumić może to jak wiele dobrego zrobili i ilu ludziom pomogli. A z pewnością drugi raz takiego błędu już nie popełnią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGROZA!!!! To wola o poste do nieba!!!! I oni jeszcze pracuja!?!? Przeciez on jest w pracy, ODPOWIADA ZA LUDZKIE ZYCIE wiec musi byc w odpowiedniej formie! Nie przekonuje mnie stwierdzenie, ze lekarze postawili sluszna diagnoze. Czy nastepnym razem im sie uda? Wiadomo ze alkohol wplywa na percepcje i zdolnosci umyslowe czlowieka. Tak, wiem ze lekarz to tez czlowiek, ze kazdemu moze sie przytrafic... jednak zawod lekarza wymaga wyjatkowej odpowiedzialnosci. W ogole o czym ja tu pisze PIJANY LEKARZ - to mowi samo za siebie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogdan napisał:
czy jesli podejde do kogos na ulicy i zaczne wymachiwac nożem ale go czy jej nie zranie to chyba tez mi nic nie zrobią? jak myslicie?
Dobre!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Chce poinformować, że to nie jest ich pierwszy taki wybryk i ciągle sprawa jest w prokuraturze i ciągle śledztwo umorzone z powodu braku dowodów. Myślę wiec ze jest coś nie tak. Niech prokuratura zastanowi się co ona tam robi a może tam pracują ludzie którzy nie mają pojęcia o przestępstwach. Tomaszowska prokuratura to - brak słów. A człowiek co jest za lekarzami to prawdopodobnie nie zna całej otoczki. Popieram Pana z Izby Lekarskiej tylko proszę aby bardziej prześwietlił występki obu lekarzy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alb9 napisał:
Bo wielu osobom pomogli, wiele osób jest im wdzięcznym,wiele osób jeszcze nie raz skorzysta z ich pomocy, ponieważ ludzie wiedzą ,ze Ci lekarze mają doświadczenie w tym co robią... Skoro tak spieprzyli sprawę to czemu mają dalej masy pacjentów? Dlaczego ludzie przychodzą do nich i nie wybierają alternatyw? Widocznie ufają właśnie im....bo wiedzą ze są doświadczeni...a dlaczego są doświadczeni? bo ciężko jest osiągnąć ich wykształcenie i wszelkie inne aplikacje jakie posiadają i nie wielu lekarzy to posiada...do tego dochodzi znaczące doświadczenie zawodowe... Dziecko żyje,ma się w porządku,diagnoza lekarzy okazała się słuszna, ktoś zginął?! Nie...bo widocznie wiedzieli co robią... oczywiście że w powinni zostać ukarani,ale stratą dla całego miasta byłby brak takich lekarzy... i myślę ze ich błąd spokojnie stłumić może to jak wiele dobrego zrobili i ilu ludziom pomogli. A z pewnością drugi raz takiego błędu już nie popełnią...
Czytam i włos jeży mi się na głowie , co mają wspólnego zasługi dla szpitala tych panów z piciem w pracy (czy przed rozpoczęciem dyżuru)?Dziecko żyje bo ma mądrych rodziców , a ilu spośród nas nie odważyło by się zareagować po wyczuciu alkoholu od bądź co bądź ludzi mających ratować życie lekarzy?Decydując się na taki rodzaj pracy i zawód ci panowie powinni wiedzieć , że przysięga Hipokratesa do czegoś zobowiązuje.Każdy może wypić ale po pracy! Zastanawiam się , czy po takim wybryku ci lekarze mieli "kaca moralnego" i zapytali się chociaż o zdrowie chłopca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...