Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piwo ze Zwierzyńca wraca na półki (zdjęcia)

Utworzony przez XX, 19 listopada 2013 r. o 17:59 Powrót do artykułu
A na zdjęciu 16 latka z piwem :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myslę że ma 19 i pochodzi z lubartowa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że piwo ze Zwierzyńca będzie rozlewane do butelek 0,33 litra zamiast 0,5l. Jeszcze większa szkoda, że do butek bezzwrotnych.  W ten sposób w,w browar przyczyni się wzrostu kosztów zanieczyszczenia środowiska w powietrzu jak również na ziemi tj. w śmietnikach, akwenach wodnych, lasach, parkach czy przydrożnych  rowach!, Ciekawe, czy zwierzyniecki browar będzie warzył prawdziwe piwo czy produkt  "piwopodobny" tak jak to produkuje a nie WARZY od kilkunastu lat browar z Lublina. Obecna Perła ma się nijak do tej warzonej w latach 90-tych  ubiegłego stulecia.  Ta w zielonych butelkach absolutnie nie ma smaku piwa!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma 21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 i z Lublina heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocne bo aż 6% , dużo spirytusu dolewają, dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowoczesna technika satelitarnego namierzania znajomych już w zasięgu ręki! Wystarczy wejść na tą stronę: http://amitam.co.pl/s/gpsphone i wpisać numer osoby, którą chcesz namierzyć. Pokaże się informacja, gdzie ona się znajduje i zdjęcie satelitarne (może być trochę zamazane).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla kolegow mechanikow przysyla Mariusz z Londyny  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocne bo aż 6% , dużo spirytusu dolewają, dlaczego?
nie dolewaja gdyby dolewali to by była banderola takie przepisy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nowe piwo to „Zwierzyniec Pils”. Ma 6 proc. alkoholu i sprzedawane jest w bezzwrotnych butelkach o pojemności 0,33 l. Sugerowana cena piwa to 2,30–2,40 zł za butelkę."   ... już widzę te tłumy co się rzucają na małe piwko w cenie normalnego półlitrowego. :P  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już ja widzę to jakość jak u reszty dziadostwa za 3 zł,żółć bydlęca i inne atrakcje ! prawdziwe piwo nie ma prawa kosztować mniej jak 6 zł za 0,5 l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwko ze Zwierzyńca warzone jest metodą dekokcyjną i warzy się ok 30 dni. Dzięki temu ma alkoholu tyle ile ma i ma pełny chmielowo-słodowy smak. Jak widzę masa znawców na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łoł.. znalazłem tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://lokaliz.pl  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te pieniądze wolę Perłę w puszce. Zawsze to 0, 5 litra i około 10 groszy zostaje w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Słuchajcie znalazłam tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Dokładnie nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) Sprawdzaliście? http://fw.pl/lokaliz
  Mega :D Dzięki wielkie :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-> To piwo jest rewelacyjne, jeszcze nigdy żadne mi tak nie smakowało - od miesiąca nie piję żadnego innego. -> Butelki 0,33 to super pomysł, wygodne, stylowe, szkoda tylko że kapsel nie jest odkręcany. -> Cena super atrakcyjna w moim sklepie osiedlowym jest po 2 zł za butelkę, więc 1 litr piwa kosztuje 6 zł, podobnie więc jak zwykłe "sikacze" jak Żywiec czy Warka (ok. 3 zł za 0,5l), a smak nieporównywalnie lepszy ! -> Butelka bezzwrotna mi odpowiada, i tak nigdy nie zwracam, tylko wyrzucam, a denerwuje mnie że w kasie doliczają kaucję do ceny podanej na etykiecie -> Powinni wycofać Zwierzyńca 0,5 w puszce, bo to taka perła z inną nazwą, a ludziom się myli z tym prawdziwym ze Zwierzyńca -> gdzie dostać takie szklanki jak na zdjęciu ? To z takich szklanek częstowano mnie piwem w Bawarii, z takich piją smakosze, a nie z jakiśtam prostackich kufli. Nie mogę nigdzie takich dostać :/ Pozdro smakosze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...