Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak właśnie Policja zabezpieczyła miejsce kolizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy jakaś tępa PAŁA za to odpowie, naczelniku milicji ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, ze zawodowy kierowca nie zauważył że są utrudnienia na drodze ale tak własnie zachowuje się większość kierowców ciężarówek, mają w głębokim poważaniu innych i sami nagminnie łamią przepisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak grzebał w telefonie albo komputrze - to jak miał widzieć co dzieje się na szosie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie absurdy mogą mieć miejsce tylko na zamojszczyźnie, im dalej od władzy tym na więcej pozwalają sobie kierujący pojazdami - powszechnie naruszają prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie grzebał jesli chodzi o kierowce tira.. tylko po prostu nie wyhamował przy deszczu zdarza się każdemu, a jak wiemy hamowanie tira przebiega inaczej niż osobówki... a niestety ale policji wina to też nie jest bowiem spisywanie kolizji juz się zakończyło.. samochód bioracy udział w kolizji już odjezdzał do domu wszystko było jakby powiedzieć " już po"....niestety nie zdażył...nie ma co debatowac czyja to wina zbieg okoliczności 13 dnia miesiąca...i niestety brak szcześcia... Pokój jej duszy. (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o rany nie zesrajcie się zaraz z tym ocenianiem wszystkich :/ nie byliście na miejscu tych ludzi, nie wiecie co się dokładnie stało, nie macie prawa osądzać.. no ale każdy odważny za ekranem komputera :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duzo kierowcow nie zdaje sobie sprawy ze kierowca ciezarowki  ma za sobą 40 ton i wyhamowac w takie warunki pogodowe jest ciezko i to juz sprawa policji jak zabezpieczyla miejsce zdarzenia ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety...-ale tak się teraz jeździ na "polskich drogach". Sam często jestem w strachu, gdy kilka metrów za mną przy sporej prędkości jedzie ciężarowy samochód. Kilka dni temu też zostałem uderzony w tył swego auta przez drugie auto osobowe. Powód? -niezachowanie bezpiecznego odstępu przez jadącego za mną. Teraz mam mnóstwo problemów i załatwiania, aby uzyskać odszkodowanie i naprawić samochód. Takie mamy durne prawo, że jako osoba poszkodowana muszę się jeszcze słono tłumaczyć przed ubezpieczycielem, że chcę odszkodowanie no i że nie jestem oszustem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potrafią tylko w prawidłwy sposób łapać lekkoa podpitych i prowadzących rower kierowców  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaję sobie sprawę ze duży pojazd ma dłuższą drogę hamowania ale zawodowy kierowca chyba jest nieco lepiej a przynajmniej powinien być lepiej przygotowany do przewidywania różnych zdarzeń a ile razy widzi się jak zamiast zachowywać bezpieczna odległość pędzą czy wyprzedzają. Tak to mogą robic ci z osobowek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani tam jest ograniczenie prędkości do 50 km /godz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaję sobie sprawę ze duży pojazd ma dłuższą drogę hamowania ale zawodowy kierowca chyba jest nieco lepiej a przynajmniej powinien być lepiej przygotowany do przewidywania różnych zdarzeń a ile razy widzi się jak zamiast zachowywać bezpieczna odległość pędzą czy wyprzedzają. Tak to mogą robic ci z osobowek.
A czym wedlug Ciebie jest bezpieczna odległość? Ile jest to metrów? Dlaczego kierowca osobówek może wyprzedzać czy pędzić a kierowca tira, którego goni czas i taho nie? Niestety ale wypadków i kolizji z udziałem osobówek jest o wiele więcej niż tych z udziałem tirów. Ja jeżdze dużo po kraju i trochę po Niemczech i niestety problem nie jest w zabezpieczaniu miejsc wypadków ani też nie po stronie przepisów. Problem leży w kkierowcach każdego rodzaju pojazdów na ulicach. Brakuje większości kierowcom zwykłej kultury jazdy. To z braku kultury jest większość korków, kolizji i tego co sie dzieje na drogach. Widziałem już chyba wszystko w Polsce na drogach i u nas jest niestety jedno hamstwo. To co sie stało w Płoskim jest przykre, ale sie stało i nie wiinie za to nikogo. Szkoda , że najbardziej obwiniają ludzie, którzy jeżdża 100 km tygodniowo na zakupy po mieście i do domku. Żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Film z wypadku:http://retrix.pl/WypadekPloskie.avi nagrany przez świadka wypadku.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ tam na trasie była jeszcze  jakaś druga kraksa. Jechałam po 13.00 przez Mokre od strony Żdanowa do Zamościa. Przejeżdżając przez tory zobaczyłam ludzi w kamizelkach drogówki lub policyjnych. Przy skręcie w prawo do Zamościa zobaczyłam na poboczu wbite podwoziem w drzewo auto z rejestracją LZA.... Podwozie zryło korę z drzewa, auto leżało lewym bokiem na ziemi, a slużby porządkowe kręciły się przy tym samochodzie. Kierowcy nie widziałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Około godziny 7:45 mijałem zdarzenie z rowerzystą następnie, może do 10 aut przede mną nastąpiło koziołkowanie kolejnego VW ludzie jeszcze wychodzili z pojazdu w szoku... Później tylko słyszałem karetki - tu dowiaduję się że ktoś wjechał w tego VW (z rowerzystą) szok. Jednak chcę zaznaczyć że wina leży trochę po stronie Policji mimo oznaczeń, przez padający deszcz widoczność spadła - ale... nie wiem czy tak długo potrzeba było na czynności co do rowerzysty - ten samochód bardzo wystawał z basa bocznego - centymetry i Policyjny nieoznakowany byłby czołowo walnięty!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne, ze zawodowy kierowca nie zauważył że są utrudnienia na drodze ale tak własnie zachowuje się większość kierowców ciężarówek, mają w głębokim poważaniu innych i sami nagminnie łamią przepisy.
cb chyba mial wylaczone hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłem na miejscu zdarzenia ale znam tą drogę. duzy ruch i zawsze duża liczba ciężarówek. Moim zdaniem WINNA jest POLICJA, często stoją tuż za autem zatrzymanym a nawet przed nim. Powinni sobie zdawać sprawę jak należy ustawić znaki drogowe aby do kolizji kolejnej nie doszło. powinni sami postawić własny samochód w poprzek drogi aby zabezpieczał poszkodowanych. Za to zdarzenie powinien odpowiadać właśnie policjant powinna już się nim zająć prokuratura i powinien mieć postawione zarzuty nawet nieumyślnego spowodowania śmierci. jeżeli się ktoś nie zgadza to zadam pytanie gdzie w takim razie stał radiowóz, że nie było pierwszego kontaktu ciężarówki właśnie z nimi. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cb chyba mial wylaczone hehe
znowu super drajwer z autonaprawy za kierownica  "cienzarowki"...kondolencje dla  rodziny ofiary, wyrazy wspolczucia dla rodziny super doswiadczonego szofera, ktorym juz z reszta byl...a policja niech dalej poblaza ciezarowcom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomoc prawna, medyczna, psychologiczna dla osób poszkodowanych w wypadkach i kolizjach. Zamość ul. Gminna 53 B , tel 531024403
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...