Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pobił złodzieja, teraz grozi mu 10 lat więzienia

Utworzony przez siuśmajtek, 12 sierpnia 2009 r. o 07:24 Powrót do artykułu
Zrobiłbym to samo gnojowi gdybym przyłapał na kradzieży w moim garażu. Drugi raz go okradał, tym bardziej nie miał prawa wstać. Teraz każdy złodziej będzie darł mordę, że gów.no mu można zrobić. Zgodnie z prawem wg. tych mistrzów z prokuratury można było jedynie spoliczkować. Śmiech na sali. Rozwiązać całą prokuraturę i egzamin na aplikację maksymalnie utrudnić, nie potrzeba nam ziobrowskich nieudaczników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdaniem bardzo dobrze mu zrobił może miał go jeszcze po główce pogłaskać i pochwalić...Wiecej takich akcji i gówniarstow sie uspokoi kto wie czy gnój za 5-10 lat nie latal by z nozem i nie zabijal, dzis kradnie a kto wie co bedzie potem, rozumiem jak bylo by to jedzenia chlopak glodny ok nie ma sprawy ...ale w takim wypadku należalo mu sie !!!! Tylko jak zwykle polskie prawo jest g... warte, wiec nie ma co sie dziwić ze tyle bandytyzmu sie szerzy...
Ostatnio edytowany 12 sierpnia 2009 r. o 17:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że złodziej po powrocie do zdrowia, powinien dostać taką sama "poprawkę" - tym razem od policji. Działania właściciela garażu uważam za słuszne, a w obecnych czasach - wręcz konieczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę przedmówcy ciągle żyją w okresie kamienia łupanego!!!?? Ząb za ząb .... siłą mięśni można wszystko załatwić, samowolka, w Kozich Wólkach wciąż takie myślenie funkcjonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze ,bardzo dobrze zrobił.Bronił swojego a złodziejom zawsze należy się taki łomot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie właśnie mamy prawo, przestępcę pogłaskać po główce, a poszkodowanemu dać dozór policyjny i wytoczyć sprawę karną. Dlatego w usa jak policjant strzela to tak żeby zabić, a nie włóczyć się później latami po sądach z bandziorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien wyrwać chwasta... Ja bym rączki z nóżkami połamał. Z raportu wynika że jak złodziej przyjdzie do ciebie po plazme to nie powinieneś go uderzyć tylko wyjaśnić że kradziejstwo nie jest dobre, ba nawet jest grzechem w niektórych religiach PARAku***NOJA!!! Wyrywać chwasty i basta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
złodziej tylko chciał kupić paliwo a właściciel go nie pobił tylko go niechcąco nadepnął bo było ciemno w garażu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Piotr Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. – "Nie zastrzelimy przecież kogoś, kto próbuje ukraść nam kilogram jabłek". Chyba Helsińska fundacja zapomina dla kogo jest prawo, a dla kogo obowiązek przestrzegania prawa. To do mam gnojowi zrobić ?? tez mu ukraśc kilogram jablek i wtedy kara bedzie adekwatna? Kpiny. Kradziez, bez wzgledu na wartosc kradzionego przedmiotu, jest zamachem na cudzą wlasność. I zastrzele z przyjemnoscia kazdego zlodzieja za kilogram jablek, albo przyjada do niego moi chlopcy i wywiercą mu pare dziurek w kolanach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu ma do gadania Helsińska Fundacja Praw Człowieka? Złodziej to nie człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rebe yoyo napisał:
dr Piotr Kładoczny z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. – "Nie zastrzelimy przecież kogoś, kto próbuje ukraść nam kilogram jabłek". Chyba Helsińska fundacja zapomina dla kogo jest prawo, a dla kogo obowiązek przestrzegania prawa. To do mam gnojowi zrobić ?? tez mu ukraśc kilogram jablek i wtedy kara bedzie adekwatna? Kpiny. Kradziez, bez wzgledu na wartosc kradzionego przedmiotu, jest zamachem na cudzą wlasność. I zastrzele z przyjemnoscia kazdego zlodzieja za kilogram jablek, albo przyjada do niego moi chlopcy i wywiercą mu pare dziurek w kolanach.
Dobrze mówisz! Co to za pomysł, aby wartościować kradzież. Ja bym zastrzelił za jedno jabłko, bo może ma dla mnie wartość sentymentalną. Dla jednego kilogram jabłek to mało dla drugiego dużo, lepiej zostańmy przy zasadzie, że kradzież to kradzież, a właściciel ma prawo bronić swojej własności wszystkimi dostępnymi mu środkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady skad ja wiem czy on idziemnie zabic jak jestem z tym kg jablek przepraszam czy chcesz mnie zabic czy ukrasc cos?a do jakiej wartosci? protestuje juz sie bronic nie mozna prawo dla zlodziei jak bedziecie miec groznego psa i jeszcze pogryzie zlodzieja to zaplacicie mu odszkodowanie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj chorych ludzi. Od czego w koncu jest ta policja i prokuratura? Od obrony prawa i porządku czy bronienia takich śmieci którzy tylko kraść umieją? Zastanówcie się zasrane łby co wy robicie. Teraz każdy będzie mógł kraść i nic mu nie będzie można zrobić. Jeżeli ktoś spróbuje wyciągnąć rękę po moją własność to mu ją połamię w 5 miejscach i wam pseudo strażnicy prawa gówno do tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw ze złodziej należało przeprowadzić krótką ankietę co zamierzał ukraść (a czy rzypadkiem może komuś dać po głowie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak takie nasze prawo-chroni zlodzieja!!!!!!! Czy kiedys to sie zmieni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chory kraj ... kiedyś znajomy miał lipe bo musiał się bronić przed typkiem który wyjechał do niego z "tulipanem" a on tak się zdażyło, że miał w samochodzie kawałek takiej sprężyny no i mu wpi...ył nią ze mu tam ręke złamał i coś tam. No i poźniej zadzwonił na policje co było jego błędem bo to on miał później nieprzyjemności w sądach a prokurator powiedziła że nawet jak ktoś cię atakuje nożem o długości ostrza 10 cm a ty wyjmiesz 15cm to już nadużywasz obrony koniecznej --paranoja! co ja mam sie pytać Ty słuchaj jaki masz nóż aha to czekaj ja skocze do sklepu bo mam za długi no szok! zmienić prawo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrze zrobil, ze go tak pobil, niech sie gówniarz liczy z konsekwencjami wlamania:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krotkie pytanie do prokuratora. Czy ow poszkodowany wszedl na teren posesji w celu zapytania o droge? Czy poprosic o szklanke wody? A moze tylko w celu sprzedania obrazka Przenajswietszej Panienki? Jesli zas poszedl tam z checia zagrabienia mienia, to ..........wszelkie dzialania na szkode osoby broniacej swojej wlasnosci uwazam za bardzo szkodliwe z punktu widzenia zwyklego obywatela i platnika podatkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POpatrzcie moi mili coz to za cuda sie dzieja w panstwie prawa... czlowiek broniacy swojej wlasnosci oskarzony o pobicie... szczyl wyciagajac reke po nie swoje POwinien wiedziec, ze owa moze zostac mu odrabana- wtedy by sie 2 razy zastanowl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i baaaardzo dobrze ze dostał taki łomot , powinien jeszcze nogi mu połmać , jak juz złodziej dojdzie do siebie to sie 10 razy zastanowi nim cos ukradnie , a jezeli znowu ktos by go złapał i spuscił taki łomot , to gwarantuje ze raczej juz nie bedzie kradł ... jestem tylko ciekawy jakby sie ta sprawa toczyła jakby wszedł na teren tego prokuratora , jemu chciał cos ... 2 raz !! ... ukrasc z garazu , a ten prok by go tak poturbował albo dajmy na to postrzelił .... no strasznie jestem ciekawy czy tez by go tak ciagali po sadach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...