Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podszedł do auta, przywitać się ze znajomym. Oblali go benzyną i podpalili

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2019 r. o 19:23 Powrót do artykułu
Jakaś wesoła wieś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ znana miejscowość, nawet Magda Gesler była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wschodni powiat, wschodnie obyczaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co się dzieje na tej Lubelszczyźnie. Parę dni ten kierowca pod Krasnymstawem, teraz to. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ernest, trudno mówić o sympatii w sytuacji gdy się ja podpala. Nawet gdy chodzi o byłą dziewczynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na litość nie promujcie na siłę tej żałosnej kelnerki?, kucharki? Meritum jest tragedia młodego człowieka wchodzącego dopiero w dorosłe życie. Tragedia niesamowita, więc nie piszcie o jakiejś prostackiej kobiecie lansującej się w mediach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sratatata... sam pewnie niezły łobuz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co to za brednie?  Nadal jest w OSP ,prowadzi nawet szkolenia z pierwszej pomocy w pobliskich szkołach.  Ponadto został radnym w gminie więc skoro leczy się psychiatrycznie, nie powinien nim być??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strach jechać do Zamościa. Spalą, wezmą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...z reguły rogacze to bodą, ale żeby podpalali, to chyba pierwszy raz się zdarzyło!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkanko podaj swoje dane a napisze jak często ty bywasz u psychiatry po takich przejściach jak on pomoc specjalisty jest wskazana .Kolego trzymaj sie i dzięki za to że przełamałem barierę strachu i przeszedłem szkolenie z pierwszej pomocy i działaj dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narozrabiał pierwsi cham jeden z drugim Karolem zazdroscili mu ze ma dom Zone dzieci i firme to postanowili sie zemścić chciwość ludzka nie zna granic. Masakra 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak zazdrościli mu napewno żony łajdaczki dlaczego siebie pan Adam nie podpalił.Komentarz „Mieszkaniec gminy Zamość” dodany zapewne przez rodzinę podpalacza .Ciupa na długie lata za usiłowanie zabójstwa ze szczegoólnym okrucieństwem zero tolerancji dla takich czynów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma pan racje "niepalny" do takich czynów nie powinno dochodzic, ale skoro pili razem wódke pożyczali najlepsze samochody, dostawali prace przez cały czas trwania ich firmy, a potem dobierac sie do żony podpalacza jeat niedopuszczalne nie powinno sie mieszac w sprawy rodzinne. Damian taki niewinny a on razem z karolem  sprowokowali specjalnie. Powinni im uciąć jaja tyle w temacie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi radny haha ***y wysyłać obcym żonom haha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury ludzie nie czytajcie tego bo im chodzi tylko o kase tacy koledzy niby damian taki biedny a chwali sie tym wszystkim a chodza sluchy ze on nie taki swiety zadzdroscili adamowi ze ma firme i dom rodzine sami sie przyznali ze zona dala sie wkrecic jak glupia to  samo swiadczy o nich takich radnych wielacza se wybrala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za ***enie damian pracowal jako strazak po tym podpaleniu.jezdzil tez tirem w kampanii buraczanej jakie bajki i oszukiwanie ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokoj zamuast jakos sie pogodzic jak tyle lat sie znaja szkoda adama bo jest dobrym czlowiekiem i przez taka glupote stala sie taka tragedia zmarnowal zycie sobie i rodzinie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury wypisujecie żona podpalacza tak się nudziła że próbowała szukać rozrywki u kilku kolegów pana Adama nawet u tego co z nim brał udział w podpaleniu ,obcinanie i podpalanie powinien zacząć od siebie samego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do " Bezstronny "  ja czytałem kto kogo prowokował poproś sąd o wyciągi z sms-ów,fb wysyłanych przez tą panią do tych gości nawet z telefonu i konta męża jak ją poblokowali ,jaja sam sobie utniesz jak poczytasz co pisała.Zbyteczne próby wybielania podpalaczy a zazdrość i jakieś bdury o wkręcaniu to jedno wielkie kłamstwo .Nikomu nie życzę żeby został podpalony i w desperacji ratował swoje życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...