Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjanci skarżą się na mobbing. "Pracujemy w warunkach kołchozu i obozu pracy"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 08:21 Powrót do artykułu
Policjanci. Wy służycie a nie pracujecie. Jest rozkaz i nie ma dyskusji . Nie podoba się proszę się zwolnić i iść do pracy gdzie "przestrzegane" są prawa pracownicze ( jeżeli taką znajdziecie ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pajacuj gościu .Nie wiesz jak jest to nie podskakuj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdza się teza, że do policji idą jednak ludzie nie mający lepszego pomysłu na życie, słowem nieudacznicy wręcz idioci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddawanie dnia wolnego po nocnej zmianie to norma! Nie tylko w Zamościu, i kadra KWP dobrze o tym wie! Oczywiście, że Policjant służy ale to nadal człowiek i ma rodzinę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to zamojskiej drogówce - jest źle ? Co trzeba pracować a nie pozwalają postać z radarem i sobie dorobić do pensji ? To jest służba w Policji - NIE Praca i tu Kodeks Pracy nie OBOWIĄZUJE. Kontrole to drogie robaczki będziecie mieli teraz co dziennie i nie tylko miejscową. Jak mawiał Feliks Dzierżyński - Kontrola Najwyższą Formą Zaufania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się zwolnij jeden z drugim. Ponoć tak wam mało płacą, tak wam tam źle to po co siedzicie? Bo co do czego innego się nie nadajecie??? Jak nie milicja to tylko cieciowanie w biedrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strażacy też się skarżyli: ***s://***dziennikwschodni.pl/lublin/strazacy-budowali-mu-dom-byly-komendant-strazy-uslyszal-wyrok-po-7-latach-procesu,n,1000228027.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma gosc racje, w sluzbach obowiazuje rozkaz; tak komandir mowil mi jak mialem fantazje pojsc w kamasze; ciagli mnie na silę i w tamtych czasach obiecanki byly prawdopodone i wiarygodne /chata, dobra kasa jak na budzetowke/ mialem 3 dni do namyslu; dlugo nie myslalem, nie lubie jak ktos mowi domnie stanowczym tonem; rozkaz to rozkaz heeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki "mobbing" jest wszędzie. Sam pracuję w jednej z lubelskich spółek miejskich i takie rzeczy są u nas na porządku dziennym. "Nie pasuje to wyp..."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam do mnie na budowę 15zł do ręki za godzinę, pracujemy 11 z czego dwie przerwy po 45 minut. Nie trzeba specjalnych kwalifikacji, wystarczy nie bać się łopaty i prądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prywatne firmy czekają:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się nie płaci konkretnych pieniędzy policjantowi to nie można też stawiać wygórowanych wymagań co do profesjonalizmu. Na razie tak piszecie zwolnij się jeden z drugim ale wyszkolenie jednego i drugiego kosztuje 200 000 złotych więc Polska to bogaty kraj pełen durni patrz komentarze powyżej. Na zachodzie Polski komendanci zaczynają dawać mieszkania policjantom ,żeby tylko ktoś zechciał pracować ale nie długo i tutaj tak się stanie ,że na patrol trzeba będzie zaczekać 2 albo 3 godziny, wtedy jak cię będą okradać albo żonę gwałcić nie dzwoń na policje weź sprawy w swoje ręce oderwane od klawiatury. Jesteście wszyscy dziecinni bo dobrze opłacana i wyszkolona policja to bezpieczeństwo całego państwa, obywatela i gwarancja suwerenności nawet w najbiedniejszych krajach w Afryce to wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram policjantów! Musi się zmienić sposób w jaki przełożeni do nich podchodzą i to czego od nich wymagają. Policjant powinien pilnować przestrzegania prawa w granicach zdrowego ludzkiego rozsądku, chronić obywateli i im pomagać a nie być maszynką do mandatowania i represjonowania społeczeństwa. MO już nie ma i ci na górze muszą to wreszcie zrozumieć. Statystyki powinny mieć funkcję informacyjną a nie być celem funkcjonowania policji. Taka straż pożarna mandatów nie wystawia i co z tego? Najlepsza służba, zawsze na czas, zawsze sprawna i ludzie im ufają bardziej niż swojemu księdzu. Policja powinna iść w tym samym kierunku czyli jak najlepszej użyteczności dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....najprawdopodobniej brak zainteresowania służeniu "dobrej mianie" wpływa frustrująco na kulsonów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..............>>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" -W ruchu drogowym nikt nie chce pracować, bo człowiek tam kierujący wyżywa się na policjantach dla wyrobienia statystyk – piszą policjanci" ..... czyżby chodziło o mandaty drogowe wlepiane kierowcom ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrowienia dla komendanta komisariatu w Poniatowej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POgonić anonimowych donosicieli w.... Młodzież czeka na miejsca w Policji. Jeżeli to prawda to czemu piszą PO kryjomu paszkwile.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt nikogo na siłę do milicji nie ciągnie,sami tam idą, także jak nie pasuje praca i płaca zawsze można ją zmienić,jest tyle pracy że można wybierać w ofertach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...