Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to jest 6 litrów!! , ja oddałem ponad 20litrow a są i tacy co oddali powyżej 30-40 litrów, czemu im nikt nie wręczał odznak w tak uroczysty sposób. Policja się chwali jednym rodzynkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, to, że Tobie nie wręczano odznaki w tak uroczysty sposób nie jest winą tego policjanta. Chwała Ci za to, że oddałeś tak dużą ilość krwi, ale ten, który oddał 6 litrów nie jest wcale gorszy od Ciebie. Ty też napewno kiedyś miałeś oddane 6 litrów krwi. Ktoś uznał, że za oddanie takiej ilości krwi przyznaje się odznakę. Odznaki zaś wręcza się w uroczysty sposób. Na Twoje pytanie "co to jest 6 litrów krwi?", odpowiada, że jest to bardzo dużo. Każda kropla się liczy. Ty jako krwiodawca powinieneś o tym wiedzieć, o ile jesteś krwiodawcą i honorowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
don napisał:
Co to jest 6 litrów!! , ja oddałem ponad 20litrow a są i tacy co oddali powyżej 30-40 litrów, czemu im nikt nie wręczał odznak w tak uroczysty sposób. Policja się chwali jednym rodzynkiem.
Przeczytaj tekst kilka razy, jeżeli raz to za mało, to wtedy dowiesz się, że policjant ten jest członkiem policyjnego klubu HDK. Nie jset więc rodzynkiem. Nim coś napiszesz, to się najpierw zastanów, bo wyszedłeś na ..... Zgadnij na kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
test
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...