Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Potrącił na zebrze 13 i 19-latkę

Utworzony przez observer, 19 listopada 2008 r. o 06:47 Powrót do artykułu
Teraz to i na zielonym świetle trzeba uważać i mieć oczy dookoła głowy, bo te patafiany za kółkiem jeżdżą jak sobie chcą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SAM JESTES PATAFIAN po twojej wypowiedzi mniemam że stan twojego umysłu nie pozwolił zrobić prawa jazdy i nie znasz tej sytuacji z drugiej strony, nie raz miałem taki przypadek że pieszy nie rozglądając się wchodzi na jezdnie wprost po koła nadjeżdżającego samochodu, wina leży po obu stronach i kierowcy i piesi są nie ostrożni więc proszę nie wypowiadaj się jak nie wiesz co mówisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram kierowce, obserwer widać ma znikome pojęcie3 bo pisze że trzeba uważać nawet na zielonym świetle, oczywiście że trzeba uważać, pojechał byś do np. włoch tam dopiero byś zobaczył co sie tam dzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tego nie widziałam, ale sąsiadka tak, wiec napisze jak opowiadała. Otóz podobno jeden z kierowców zatrzymał sie przed przejsciem aby przepuscic pieszych, a drugi nie. I to ten stuknął w dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentna wina kierującego. Zakaz wyprzedzania bezpośrednio przed jak i na przejściach dla pieszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...