Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstał największy rekreacyjny zalew na Roztoczu

Utworzony przez Sewer, 5 lipca 2012 r. o 14:50
Z tą usypaną wyspa to chyba lekkie nadużycie. Tak się składa że byłem w ubiegły weekend w Krasnobrodzie i to wszystko widziałem - na pierwszy rzut oka robi faktycznie pozytywne wrażenie, ale usypanej wyspy nie widziałem ( był co prawda półwysep, ale nie usypany a naturalny nawet z jakimś budynkiem przy brzegu. No i największe rozczarownie - jakość wody. Mam nadizeję że to tylko po tych pracach rozbudowy, ale w Zalewie zemborzyckim wizulanie woda wyglada o niebo lepiej a większość wie w jakim jest stanie. Oprócz tego błoto - muł przy plaży. Przy okazji mogli to zebrać lub posypać piachem, a za ciekwaie to nie wygląda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie, tylko ta woda.... kompletny syf, byłem nad tym zalewem 2 tygodnie temu w dość ciepłą niedzielę, pomijając fakt setek ludzi i okropnego ścisku - woda w zalewie to totalne błoto, jest czarna jak kawa, Mam wrażenie że w czasie prac usunięto wszelakie zarośla z dna zalewu, przez co mół z dna nie ma czego się trzymać , stąd taka sytuacja - zdecydowanie odradzam kąpieli w takiej wodzie! - lepiej pojechać nad jedno z jezior za łęczną, tam woda czysta i klarowna, no chyba że ktoś lubi kąpiele błotne - to co innego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie wróciłem z kilkudniowego pobytu tamże i potwierdzam - w zalewie zamiast wody znaduje się kawa typu lura. Byłem świadkiem jak małe dzieci z kolonii pytały się wychowawcy czy koniecznie muszą wchodzić do tej wody. Jedyne "kompielisko" znajduje się w ośrodku energetyk, małe baseniki 12zł wjazd. Sami czas nad wodą spędzaliśmy w majdanie. uważam pieniądze wydane na wczasy w krasnobrodzie za wyrzucone w błoto - dosłownie, również pieniądze na modernizację akwenu. W zalewie całkowicie brak cyrkulacji wody - szkoda napradę kasy na mola i inne atrakcje skoro nie można i nie będzie można w przyszłości wejść do wody tzn. kawy która zamist wody tam pływa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam na wakacjach 10 dni. Woda jest o barwie kawy chyba z powodu mułu zalegającego na dnie. Kąpielisko jest bardzo małe a próba przebywania poza "terenem władzy ratownika" kończy się pouczeniami przez megafon. Jak tak duży akwen kąpielisko strzeżone jest ZA MAŁE. Dno nie jest sprzątane albo jest to robione niedokładnie: kapsle, kawałki drewna z ostrymi brzegami itp nietrudno nadepnąć. Plaża to byłby atut gdyby ktoś ją codziennie sprzątał. W pasku można się doszukać naprawdę niebezpiecznych rzeczy dla małego dziecka - polecam dużą ostrożność. Toalety... To mankament wielu miejsc w Polsce ale JEDEN szalet na tyle ludzi to przesada. W tym zakresie inwestycja nie była przemyślana. Tak wiem. Można chodzić i prosić po knajpkach...Tyle minusów. Piszę o nich bo władze Krasnobrodu sprawiają wrażenie jakby wszystko było super a tu trochę brakuje. ciekawą sprawą jest kwestia parkowania samochodów. Próba zaparkowania samochodu po 17:30 k stadionu skończyła się propozycją opłaty 7zł. Zdecydowanie mnie to odstraszyło od tego miejsca. Nie ma też jasno opisanych miejsc do parkowania BEZPŁATNEGO. Na parkingach które są płatne nie ma napisów ile kosztuje parking. Trzeba podjechać żeby od osoby zbierającej opłatę się tego dowiedzieć. Mikroklimat Krasnobrodu, cudowne lasy, wspaniałe widoki, możliwość jazy konnej, spływy kajakowe po np Wieprzu, "Dinozaury" to są atuty które sprawiają że chciałbym tam z rodziną znowu pojechać. Zalew i plaza nie są taką wielką atrakcją jaką się wydawały w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, byłem tydzień temu i potwierdzam- pełno mułu. Na dodatek jak czasem zaleci 'zapaszek' od zalewu to sie odechciewa nawet leżakowania. Smutne to jest bo tyle kasy wydali a według mnie sami 'strzelili sobie w kolano'. Chyba nie przemyśleli do końca tej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalczego przed otwarciem sezonu władze Krasnobrodu nie mogli wysunąć wniosku i postulatu kompieliska -Mądrosc ratusza powinna opierac się na słuchaniu i podpatrywaniu Lepszych .KIEDY będzie wicej WC przy kompieliskach i oszczyszczona woda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zadziwia jedynie fakt, że pomimo tej "kawowej" wody ludzie i tak tłumnie tam przybywają i wchodzą do wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie urlop na Roztoczu to nuda........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smród bród - nie polecam. pełno uszek, butelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pit napisał:
smród bród - nie polecam. pełno uszek, butelek
Sam jesteś brudas więc się nie wypowiadaj burku.. Bez komentarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbych napisał:
zadziwia jedynie fakt, że pomimo tej "kawowej" wody ludzie i tak tłumnie tam przybywają i wchodzą do wody
"Kawowa" bo jeszcze ziemia nie osiadła po przekopaniu 17 hektarów..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja polecam Józefów - czysta woda, ładna okolica i wszędzie blisko - do zwierzyńca 15 km, do Krasnobrodu 14 km, poza tym cisza, lasy,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o wygląd nowego zalewu to praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Przydały by się prysznice żeby można się było opłukać, może gdzieś są ale brak info. Ale woda syf straszny w części wydzielonej do kąpieli muł jak cholera miejscami po kolana im dalej tym gorzej, do tego jakieś resztki wodorostów. Słyszałem że drużyna z Krasnobrodu dobra jest w piłce błotnej ale czemu turyści też muszą w tym uczestniczyć ? poza tym strasznie płytko głębsze baseny w marketach sprzedają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o wygląd nowego zalewu to praktycznie nie ma się do czego przyczepić. Przydały by się prysznice żeby można się było opłukać, może gdzieś są ale brak info. Ale woda syf straszny w części wydzielonej do kąpieli muł jak cholera miejscami po kolana im dalej tym gorzej, do tego jakieś resztki wodorostów. Słyszałem że drużyna z Krasnobrodu dobra jest w piłce błotnej ale czemu turyści też muszą w tym uczestniczyć ? poza tym strasznie płytko głębsze baseny w marketach sprzedają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w jozefowie zimna woda bo tam caly czas doplywa rzeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem, dużo szumu, dookoła ładnie. Natomiast żeby za tyle milionów woda była taka beznadziejnie brudna!? Czesto z rodziną jeździliśmy popływać do Krasnobrodu, ale tym razem dziękujemy - to nie dla nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Usypano wyspę ! A na tej wyspie od kilkudziesięciu lat stoi sobie spokojnie dom mieszkalny! Cud ! Cud !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o takkk! woda brudna jak cholera!:/ i dziwie sie ludziom ze kapia sie w tym bajorku:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dość że brudna jak cholera, to jeszcze wody po kolana w najgłębszym miejscu. Komicznie to troche wygląda jak ludzie siedzą na środku jeziora a woda sięga im kostek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://g2.gangsters....ex.php?ref=2712
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...