Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powstał największy rekreacyjny zalew na Roztoczu

Utworzony przez Sewer, 5 lipca 2012 r. o 14:50
Pojechaliśmy ze znajomymi do Krasnobrodu (jak co roku) z południowo - zachodniej części województwa, (jakieś 110 km trasy w jedną stronę). Co roku było fajnie, o rozbudowie zalewu było już głośno w ub. roku. Przyjechaliśmy na miejsce, i .... totalne rozczarowanie ! Jak wyżej wspomniano, woda jest brudna (o konsystencji kawy), ale co gorsza - codziennie, zauważalnie .... jej ubywa (sic!). Kąpiel dorosłego w wodzie po kolana zakrawa na ponury żart, a nawet jeden metr poza kąpielsko wyjść nie można - jest się upominanym przez gówniarzowatych ratowników. Spytałem się grzecznie, gdzie w takim razie na zalewie można popływac ? Włos się na głowie jeży, kiedy człek się dowiaduje, że zbiornik ten nie ma żadnego zasilania w wodę - przed otwarciem chodziła pompa, ale ktoś ją wyłączył (ze względu na oszczędności?). Nie wiem, co myślą władze Krasnobrodu w pełni sezonu urlopowego, ale zapewnie oszukani turyści będą się niedługo zwracać o refundacje kosztów podróży i pobytu. Komuś zabrakło wyobraźni ....Niestety - na kąpiele jeździliśmy do odległego o 20 km Majdanu Sopockiego (polecam), gdzie woda ma odpływ. Nie wiem, czy na drugi rok przyjedziemy - bardzo się zawiedliśmy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mało tam wody brudna dlatego na urlop wolę jechać do Okuninki nad białe , bo mam tam tylko 15 km dalej niz do krasnobrodu [do krasnobrodu 84 czy 85 do okuninki 100 km]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam - krasnobrodzkie bajoro w tej chwili nie nadaje się do kąpieli (brudno i płytko), a przyjazd tam to strata czasu i pieniędzy. Stanowczo odradzam kraśniczanom !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artek napisał:
Bardzo mało tam wody brudna dlatego na urlop wolę jechać do Okuninki nad białe , bo mam tam tylko 15 km dalej niz do krasnobrodu [do krasnobrodu 84 czy 85 do okuninki 100 km] [/quote] [quote name='Artek' timestamp='1343392808' post='657659'] Bardzo mało tam wody brudna dlatego na urlop wolę jechać do Okuninki nad białe , bo mam tam tylko 15 km dalej niz do krasnobrodu [do krasnobrodu 84 czy 85 do okuninki 100 km]
Okuninka i Białe to zbiorowisko : szmiry i hołoty oraz odpustowej tandety - w sam raz dla idiotów i naiwniaków spragnionych sensacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swój napisał:
Pojechaliśmy ze znajomymi do Krasnobrodu (jak co roku) z południowo - zachodniej części województwa, (jakieś 110 km trasy w jedną stronę). Co roku było fajnie, o rozbudowie zalewu było już głośno w ub. roku. Przyjechaliśmy na miejsce, i .... totalne rozczarowanie ! Jak wyżej wspomniano, woda jest brudna (o konsystencji kawy), ale co gorsza - codziennie, zauważalnie .... jej ubywa (sic!). Kąpiel dorosłego w wodzie po kolana zakrawa na ponury żart, a nawet jeden metr poza kąpielsko wyjść nie można - jest się upominanym przez gówniarzowatych ratowników. Spytałem się grzecznie, gdzie w takim razie na zalewie można popływac ? Włos się na głowie jeży, kiedy człek się dowiaduje, że zbiornik ten nie ma żadnego zasilania w wodę - przed otwarciem chodziła pompa, ale ktoś ją wyłączył (ze względu na oszczędności?). Nie wiem, co myślą władze Krasnobrodu w pełni sezonu urlopowego, ale zapewnie oszukani turyści będą się niedługo zwracać o refundacje kosztów podróży i pobytu. Komuś zabrakło wyobraźni ....Niestety - na kąpiele jeździliśmy do odległego o 20 km Majdanu Sopockiego (polecam), gdzie woda ma odpływ. Nie wiem, czy na drugi rok przyjedziemy - bardzo się zawiedliśmy ....
Woda brudna to fakt, ale co się czepiasz ratowników? Przecież to nie ich wina tylko budowniczych. Według Ciebie powinni zezwolić kąpać się poza kąpieliskiem i jeszcze lepiej żeby wyglądali nie gówniarzowato tylko emerytowato, co? Lepiej nie przyjeżdżajcie, a w każdym razie zachęcam do myślenia - nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej mam pytanie.. czy nadal jest tak mało wody w tym zalewie planuje wyjazd do tego miejsca ale zaczynam sie wahac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anusienienka napisał:
hej mam pytanie.. czy nadal jest tak mało wody w tym zalewie planuje wyjazd do tego miejsca ale zaczynam sie wahac... [/quote] [quote name='anusienienka' timestamp='1343847739' post='659866'] hej mam pytanie.. czy nadal jest tak mało wody w tym zalewie planuje wyjazd do tego miejsca ale zaczynam sie wahac...
Jedź nad Białkę k.Parczewa lub Łukcze -nie pożałujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...