Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prokuratura: Policjanci nie skatowali 29-latka

Utworzony przez obserwator, 29 stycznia 2010 r. o 08:09 Powrót do artykułu
ZASTANAWIAM SIĘ CZY NIE POWINIEN DOSTAĆ PAJDY ZA FAŁSZYWE OSKARŻANIE GDY TA SPRAWA ZAKOŃCZY SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, niech dalej brnie i pogrąża się w swojej głupocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewiniątko!Ach gdzie te czasy gdy chłopaki z ZOMO uczyli takich chłopczyków porządku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prokuratura niech nie podejmuje pochopnie decyzji bo z czasem wyjasnia sie ze policjanci nie sa bez winy. Policja potrafi byc brutalna a jak kogos maja na oku to zrobia wszystko aby danej osobie zaszkodzic Wiele bylo takich przypadkow ze jednak polcja naduzywa swojej wladzy, dlaczego ktos jest kopany i palowany jezeli ma kajdanki? Nie jestem za chamskim zachowaniem w miejscach szczegolnie publicznym, skoro ten pan zostal zatrzymany to nie powod aby kogos traktowac w ten sposob i pastwic sie na nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt normalny w barze nie wywraca stolików ani nie tłucze kufli więc nie wierze w słowa tego pana może koledzy mu tak od piwka narąbali i zgania na policjantów ;D a swoją drogą policja mogłaby używać przemocy bo nie szkoda mi takich ścierw!!!!!!!! myśli że jak ma kase to może wszystko w barze troche kultury!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje ze normalny nie zachowuje sie tak ale tez nie zachowuje sie tak normalny policjant ze czlowieka skutego w kajdanki paluje i kopie Takie przypadki istnieja i wiem bo sasiad moj byl oskarzony o napasc na policjanta Przesiedzial w areszcie nieslusznie trzy miesiace i coz sie okazalo ze policjanci naduzyli wladzy nie mowiac juz o matactwie z ich strony a chlopaki zostali uniewinnieni po prawie dwuletnim procesie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takich idiotów nie można nigdzie pójść się pobawić bo zaraz rozróby takich to powinni tłuc i patrzeć czy żyje może w końcu by zmądrzało to bydło które przesiaduje w barach jestem za tym żeby policja wobec takich używała przemocy!!!!! skoro w domu nie umieją wychować i nauczyć kultury to może policja będzie umiała to zrobić !!!! skoro kogoś zabierają na komendę to nie bez powodu i bardzo dobrze niech pał nawsadzają może co zmądrzeją ci wielcy szpanerzy którzy , myślą że mogą wszystko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA napisał:
prokuratura niech nie podejmuje pochopnie decyzji bo z czasem wyjasnia sie ze policjanci nie sa bez winy. Policja potrafi byc brutalna a jak kogos maja na oku to zrobia wszystko aby danej osobie zaszkodzic Wiele bylo takich przypadkow ze jednak polcja naduzywa swojej wladzy, dlaczego ktos jest kopany i palowany jezeli ma kajdanki? Nie jestem za chamskim zachowaniem w miejscach szczegolnie publicznym, skoro ten pan zostal zatrzymany to nie powod aby kogos traktowac w ten sposob i pastwic sie na nim
Przecież nikt się nad nim nie pastwił. Tak wynika z ustaleń prokuratury. Już minęły na szczęście czasy, gdy można było bić zakutego w kajdanki. Teraz wydaje mi się w policji pracują już inni ludzie. A gościu jest na tyle niekumaty, że jeszcze pomimo przegranej sprawy daje się naciągać adwokatowi. Ten z kolei doi ile może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...