Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prywata w zakładzie karnym? "Praca za dowód wdzięczności"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 grudnia 2017 r. o 21:18 Powrót do artykułu
przyjrzyjcie się innym ZK na scianie wschodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaa no i są bydlaczki podpierda...czki Wigilia tuż tuż a Bozia patrzy i ukarze bydlaczki pod...czki ukarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od czasów przyjazdu czerwonych zas*ańców w walonkach i kufajkach, na pancerzach T-34, z kwitkami PKWNu napisanego przez Stalina, scenariusz prlowskiego awansu jest ten sam, czyli - bmw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już 27 lat temu jak nie dałam w łapę o przyjęcie mnie do pracy po powrocie z wychowawczego w jednej z państwowych instytucji to mnie nie przyjęli do pracy. Także państwowe instytucje to jest twór dla rodziny, znajomych, partii rządzących 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Od czasów przyjazdu czerwonych zas*ańców  w walonkach i kufajkach, na pancerzach T-34, z kwitkami PKWNu napisanego przez Stalina,  scenariusz prlowskiego awansu  jest ten sam, czyli  - bmw.
 Ty synku PRL-u to na oczy nie widzałeś,dlatego nie powinieneś zabierać głosu w sprawach o których nie masz najmniejszego pojęcia.Wtedy przy przechodzeniu do pracy w innym zakładzie/pracy nie brakowało/ dostawało się grupę wyżej i lepsze zarobki.Po drugie:ci zas*ańcy wyzwolili twój/celowo z małej litery/kraj synku.Nie zapominaj o tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuch napisał:
undefined napisał:
Od czasów przyjazdu czerwonych zas*ańców  w walonkach i kufajkach, na pancerzach T-34, z kwitkami PKWNu napisanego przez Stalina,  scenariusz prlowskiego awansu  jest ten sam, czyli  - bmw.
Ty synku PRL-u to na oczy nie widzałeś,dlatego nie powinieneś zabierać głosu w sprawach o których nie masz najmniejszego pojęcia.Wtedy przy przechodzeniu do pracy w innym zakładzie/pracy nie brakowało/ dostawało się grupę wyżej i lepsze zarobki.Po drugie:ci zas*ańcy wyzwolili twój/celowo z małej litery/kraj synku.Nie zapominaj o tym.
Ja widziałem i potwierdzam wpis podpisany normalka. Komuna to samo zło - czerwoni mieli szansę na koniec zrobic coś dobrego, ale nawet to spieprzyli, ponieważ woleli bezkarność i dobrze się wzbogacić na rozkradzionym majątku narodowym niż rozwijać polski przemysł, rolnctwo i myśl naukową. Sprzedawczyki i folksdojcze, ot i wsio. Współcześni peeselowcy to kwintesencja komuszej, przywiezionej na ruskich czołgach zdradzieckiej mentalności. I to ty dobrze sobie zapamętaj, że pierw na nas napadli i zgotowali Katyń, a później "wyzwalali".  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do goscia ktory pisze o podpie... Matole bez szkoly,pytam sie co Ty popierasz chory system w ktorym glaby bez szkoly dostaja panstwowe stanowiska. To jest bardzo istotne zeby uregulowac system przyjmowania na takie stanowiska poniewaz na tych stanowiskach osoby musza cos soba prezentowac( szkola, jezyki obce) a nie kryterium znajomosci... Jeszcze trzeba bedzie troche czasu zeby to pozmienialo sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zk czarne sami kolesie po ciociach wujkach i po znajomości w szczególności jak ktoś ma dojście do Wypycha byłego dyrektora z Koszalina to ma pracę pół czarnego Złotowa to jego przydupasy chory *** system czy ktoś to kontroluje banda skorumpowanych świń jebać Was
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...