Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Przedsiębiorcy wyremontują dom sierotom z Gródka

Utworzony przez Gość, 15 lutego 2010 r. o 13:58 Powrót do artykułu
I własnie o to chodziło, o realną pomoc i dobrze ze znalazły się osoby które bez zbędnych dyskusji pomogą dzieciakom. W takiej sytuacji istnieje duża szansa ze zostaną one razem i przede wszystkim będą miały lepsze warunki życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że jest w nas solidarnośc na nieszczęście bliźnich. To naprawdę jest pocieszające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkodamłodych.Nieszczęście za nieszczęściem.Dobrze,że są ludzie którzy chcą podać pomocną dłoń.A jeszcze lepiej jest,że w tym wszystkim nie ma CZARNEGO pośrednika,czy też Caritasu.A mogli by ogłosić choćby jedną niedzielną tacę na pomoc.Ale czarni potrafią tylko brać.Ale dawać to już nie. A tekst artykułu-pożal się Boże.Kto to pisze takie g...niane teksty?Czy nie ma korekty?: >...Tyle na razie dostało na razie.... >...Grupa miejscowych przedsiębiorców chcą.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Życze tym dzieciakom wszystkiego najlepszego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadza sie kolego może jednak nie jesteśmy tacy żli jak sie nam wydaje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
konto , konto , otworzyć konto bankowe Panie Zając do wpłat pieniążków na rzecz tej rodziny , oni muszą być razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś chce pomóc, może od poniedziałku wpłacać pieniądze na specjalne konto założone przez UG Hrubieszów: 16 1240 2829 1111 0010 3032 4559 Bank Pekao SA, I Oddział w Hrubieszowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
d napisał:
Jeśli ktoś chce pomóc, może od poniedziałku wpłacać pieniądze na specjalne konto założone przez UG Hrubieszów: 16 1240 2829 1111 0010 3032 4559 Bank Pekao SA, I Oddział w Hrubieszowie
Ja jednak wolał bym aby podano mi ich imienne i indywidualne konto ew. adres bo między wierszami wyczytałem i wywnioskowałem że konto jest jakiejś pomocy społecznej przy Urzędzie Gminy i tu powiem tak jak nie wierzę Caritasowi tak samo jak innym podobnym instytucjom pomocowym czy jakimkolwiek fundacjom z jedynym wyjątkiem pani Anny Dymnej godnej najwyższego zaufania !.Dlatego wolę indywidualny adres z pominięciem jakichkolwiek pośredników .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprostszą sprawą byłoby, żeby Justysia założyła sobie konto w jakimś banku.Konto "pomocy społecznej" nie załatwia sprawy!Dzieci będą potrzebowały różnorodnej pomocy przez długie lata.Konto pomogłoby dokonać stałego opodatkowania się na rzecz Justysi i Jej Rodziny.Boję się, że teraz z chwilą nagłośnienia pomoc będzie bardzo spontaniczna,a później zostanie "samo życie" i jego problemy,a Dzieci będą musiały ciągle o coś prosić zamiast skupić się na nauce i dorastaniu.Czy pomoże w tym p.Józef Kania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wierzę Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, widzę pracowników od dawna w tej rodzinie, że się ciągle nią interesują nawet wtedy, gdy jeszcze żyła ich matka, a nie jak się uważa dopiero teraz. O Caritasie nie będę się wypowiadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę jak nagle wszyscy mają dużo do powiedzenia na temat pomocy społecznej tylko czy ktoś zastanawia sie nad tym co pisze ? jeśli chodzi o GOPS to w tym przypadku Panie spisują się na medal od wielu lat udzielając pomocy tej rodzinie. A jeżeli chodzi o indywidualne konto Justysi to przecież nie widzę przeszkód tylko jaka jest pewność że będzie ona potrafiła nimi odpowiednio gospodarować, w końcu to bardzo młoda i niedoświadczona dziewczyna. Po odbudowie domu i pomocy w stanięciu dzieciakom na "równe nogi" napewno będą kierowali swoim życiem sami jednakże dobrze że w tej chwili ktoś trzyma nad nimi pieczę. A jeśli chodzi o telewizję i prasę to owszem nagłośnili sprawę ale co niekórzy zabardzo ubarwiają swoje reporatarze w fikcyjne wydarzenia przedstawiajac zainteresowanym treści nie do końca zgodne z prawdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam,bardzo mi szkoda tych dzieciakow i bardzo chetnie im pomoge choc sama niewiele mam,pewnie cieple ciuchy i troche jedzienia im sie przyda,dzieciaki trzymajcie sie razem a bedzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki ! Jesteście Bardzo Kochane i Bardzo dzielne,chcę Wam pomóc i wysłać trochę pieniędzy ,ale Tylko Wam,nie żadnym Pośrednikom-pomocnikom. Proszę serdecznie o adres,telefon lub jakikolwiek kontakt. Oto mój adres Email: juryszewo13@tlen.pl Pozdrawiam Was Gorąco Trzymajcie się!!! Leszek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o numer konta dla Justyny( na adres email: plener@zlocieniec.gawex.pl). Chcemy pomóc bez pośredników. Pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna nie ma własnego konta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...