Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście mendy, które nie zapłaciły człowiekowi za wykonaną prace nie poniosą konsekwencji. Czy PiP wkroczy do akcji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście mendy, które nie zapłaciły człowiekowi za wykonaną prace nie poniosą konsekwencji. Czy PiP wkroczy do akcji?
Mówiłam żeby zabrał siekierę i łby POupier dalal tam każdemu jak leci, bo żadnego prawa w tym kraju nie ma,najpierw Amber Gold a teraz to gó.wno,wiecznie jesteśmy bez pieniędzy. tusk musi odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłop nie wytrzymał i teraz będzie miał problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zaczynają się upominać o swoje, ich determinacja sięgnie niebawem zenitu, jak i zenitu sięga arogancja władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłam żeby zabrał siekierę i łby POupier dalal tam każdemu jak leci, bo żadnego prawa w tym kraju nie ma,najpierw Amber Gold a teraz to gó.wno,wiecznie jesteśmy bez pieniędzy. tusk musi odejść
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w tym miasteczku u nas pracownicy fizyczni zarabiają ok 1200 1300 na rękę, nie dość że całe gó...no to jeszcze wypłacać nie chcą.  To jest żałosne dlaczego Brunonowi sięnie udało,medal jeszcze bym dał za odwagę ja niestety jej nie mam. Na to nieh Tuskie i Kaczki paragraf założą a nie na garniturki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mial racje!!!Pracuje sie w tym kraju za marne grosze o ktore i tak co miesiac trzeba sie dopominac!!!Szkoda jedynie czlowieka i tym dziadom na ktorych tak ciezko pracujemy to i tak za malo zrobil!!!!Trzymam za Pana kciuki:P!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy z tytułu nieterminowego wypłacania wynagrodzeń spotka jakaś kara pracodawcę? Może stosowny Urząd by się chociaż na kontrolę pofatygował? Szkoda człowieka, bo będzie miał kłopot, ale nie dziwię się, że mu nerwy puściły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dziwię mu się i szkoda mi go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłam żeby zabrał siekierę i łby POupier dalal tam każdemu jak leci, bo żadnego prawa w tym kraju nie ma,najpierw Amber Gold a teraz to gó.wno,wiecznie jesteśmy bez pieniędzy. tusk musi odejść
Strasznie współczuje,zrobił bym to samo. Do czego nas te rządy tuska doprowadzą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzone solidaruchy z lat 80, to przez nich cierpimy biedę, za komuny każdy dostawał na czas wypłatę,  dyrektor zarabiał dwu-trzykrotne to góra większe wynagrodzenia jak  pracownicy, a teraz prywaciarze dorabiają się kosztem tych biednych pracowników zarabiających grosze i jeszcze nie dostających ich na czas. Oto pieprzone solidaruchy z lat 80, precz z nimi, powinni odpokutować teraz tą naszą biedę, zabrać byłemu przywódcy wszystko i niech zapier***a za kromkę chleba,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pieprzone solidaruchy z lat 80, to przez nich cierpimy biedę, za komuny każdy dostawał na czas wypłatę,  dyrektor zarabiał dwu-trzykrotne to góra większe wynagrodzenia jak  pracownicy, a teraz prywaciarze dorabiają się kosztem tych biednych pracowników zarabiających grosze i jeszcze nie dostających ich na czas. Oto pieprzone solidaruchy z lat 80, precz z nimi, powinni odpokutować teraz tą naszą biedę, zabrać byłemu przywódcy wszystko i niech zapier***a za kromkę chleba,
Napisz do tuska,pieniaczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz do tuska,pieniaczu.
    dlaczego do tuska, przecież żyją ci z lat 80 na czele z ich przywódcą, ich się powinno rozliczyć za pozwolenie na rozpieprzenie kraju, dlaczego teraz nie skaczą przez plot, bo co rozkradziony,  zaczęli skakać to niech do wuja skaczą do usranej śmierci, a nie zadbali o swój tyłek,  i to po po bożemu, przecież nosi święty wizerunek na klapie, co obiecywał, po 100 tys. niech mi odda, jak obiecał, kłamca, gdzie ta druga japonia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  dlaczego do tuska, przecież żyją ci z lat 80 na czele z ich przywódcą, ich się powinno rozliczyć za pozwolenie na rozpieprzenie kraju, dlaczego teraz nie skaczą przez plot, bo co rozkradziony,  zaczęli skakać to niech do wuja skaczą do usranej śmierci, a nie zadbali o swój tyłek,  i to po po bożemu, przecież nosi święty wizerunek na klapie, co obiecywał, po 100 tys. niech mi odda, jak obiecał, kłamca, gdzie ta druga japonia  
Tuska dlatego że to jemu właśnie konfident BOLEK przekazał władzę podczas  "NOCNEJ ZMIANY "i zamachu stanu na pierwszy demokratyczne wybrany rząd naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  dlaczego do tuska, przecież żyją ci z lat 80 na czele z ich przywódcą, ich się powinno rozliczyć za pozwolenie na rozpieprzenie kraju, dlaczego teraz nie skaczą przez plot, bo co rozkradziony,  zaczęli skakać to niech do wuja skaczą do usranej śmierci, a nie zadbali o swój tyłek,  i to po po bożemu, przecież nosi święty wizerunek na klapie, co obiecywał, po 100 tys. niech mi odda, jak obiecał, kłamca, gdzie ta druga japonia  
Tuska dlatego że to jemu właśnie konfident BOLEK przekazał władzę podczas  "NOCNEJ ZMIANY "i zamachu stanu na pierwszy demokratyczne wybrany rząd naszego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tuska dlatego że to jemu właśnie konfident BOLEK przekazał władzę podczas  "NOCNEJ ZMIANY "i zamachu stanu na pierwszy demokratyczne wybrany rząd naszego kraju.
  to jak bolek był konfidentem to dlaczego armia ludzi tych co była z tym konfidentem na to pozwala, dlaczego nie wyjdą dalej na ulicę tak jak wychodzili w latach 80,  czyżby tez już nachapali się dla siebie, tych solidarnościowców z lat 80 winno się rozliczyć za rozpieprzenie kraju, przecież jeszcze żyją, precz z solidarnościowcami z lat 80. oszukali nasssssss  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  to jak bolek był konfidentem to dlaczego armia ludzi tych co była z tym konfidentem na to pozwala, dlaczego nie wyjdą dalej na ulicę tak jak wychodzili w latach 80,  czyżby tez już nachapali się dla siebie, tych solidarnościowców z lat 80 winno się rozliczyć za rozpieprzenie kraju, przecież jeszcze żyją, precz z solidarnościowcami z lat 80. oszukali nasssssss    
Bo się dogadali komuchy z konfidentami,jedni zrobili skok na władzę a drudzy na kasę. Jedni i drudzy sqrwysyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co grozi tewmu co ukradł wypłatę, bo tak to trzeba nazwać, po imieniu. Jeśli nie wypłaca się zarobionych pieniędzy, to znaczy kradnie się. O take Polske walczyli!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłam żeby zabrał siekierę i łby POupier dalal tam każdemu jak leci, bo żadnego prawa w tym kraju nie ma,najpierw Amber Gold a teraz to gó.wno,wiecznie jesteśmy bez pieniędzy. tusk musi odejść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co grozi tewmu co ukradł wypłatę, bo tak to trzeba nazwać, po imieniu. Jeśli nie wypłaca się zarobionych pieniędzy, to znaczy kradnie się. O take Polske walczyli!!!
Nic nie grozi,dlatego trzeba brać SPRAWY w swoje ręce.!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...