Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie przywłaszczył, tylko ukradł. A że rozbił, to porzucił. Kiedy wreszcie ten relikt "realnego socjalizmu" odejdzie w niebyt. Gdyby ktoś "przywłaszczył" coś Pańskiego, panie Redaktorzy to z pewnością uznałby Pan, że został Pan okradziony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...krótkotrwale użycie pojazdu..." OTO POLSKA !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za krótkotrwałe uzycie samochodu ja jestem 7 tyś PLN do tyłu + nerwy i stracony czas na komendach policji a sprawca dostał dwa lata w zawieszeniu i dziś poprostu sie ze mnie smieje! oto POLSKA jak napisał mój przedmówca! żenada, nasz orzeł sra na mnie wielkim gównem a ja sie muszę cieszyc, że nie jest gorzej... ŻENADA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
QSY napisał:
za krótkotrwałe uzycie samochodu ja jestem 7 tyś PLN do tyłu + nerwy i stracony czas na komendach policji a sprawca dostał dwa lata w zawieszeniu i dziś poprostu sie ze mnie smieje! oto POLSKA jak napisał mój przedmówca! żenada, nasz orzeł sra na mnie wielkim gównem a ja sie muszę cieszyc, że nie jest gorzej... ŻENADA!!!!!
Fajnie opisałeś tego ptaszka ! he he he...dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...