Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Tęczowa zaraza". Radni poparli abp. Jędraszewskiego, a mieszkańcy protestują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 sierpnia 2019 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Chyba ktoś tu siedzi i stawia minusy tym, dla których dewiacja to dewiacja, a normalność to to co jest zgodne z naturą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech sie zajma smieciami na trawnikach, mase butelek, petów, puszek i papierków wszedzie a nikt nie sprzata, co sie dzieje z tym miastem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy poparcie dla biskupa jest również poparciem tego jak krył swojego kolegę pederastę Paetza? Czy tylko są przeciwni homoseksualistom nie będącymi w stanie duchownym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu pisze o księdzu ze skłonnościami homo, a popiera lgbt... Hipokryzja i idiotyzm. Gonić tą zarazę z tego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy mieszkańcy to niby protestują? Dwie osoby zrobiło petycję. Słownie dwie... jakoś nie widać pospolitego ruszenia w tej sprawie, a mieszkańcy naszego hetmańskiego grodu z którymi co dziennie rozmawiam jakoś nie kwapią się aby podpisywać petycję. Więc znowu jacy mieszkańcy protestują? Ja się pytam droga gazeto, jacy? Napiszcie prawdę. Dwie osoby zrobiły petycję. To wszystko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tu mieszkam i nie protestuję jacy mieszkańcy protestują popieram radę miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...