Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"USG jak gwałt w ciemnej uliczce". Slajd na szkoleniu lekarzy wywołał burzę na Facebooku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 października 2019 r. o 20:34 Powrót do artykułu
Aleście d...li. Jak zwykle ;-) Śmiechu warte. A to, że robia doskonałe badania za darmo to juz redaktor nie napisał. Mam zdiagnozowane u nich schorzenie kilka lat temu, jestem po operacji i chodze 2/3 razy w roku. Tłumy zadowolonych pacjentów w poczekalni. Tyle czasu i uwagi żadn lekarz mi nie poświecił nigdy. Weźcie się puknijcie w głowę ludzie. Facet głupio zażartowal, a tu aferaaaa, że łojojoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ABORCJA - nie wywołuje u nich burzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANI KATARZYNO PRUS KILKA DNI TEMU POWIESILA SIE PIELEGNIARKA PRACUJACA W PSK1 W LUBLINIE P KATARZYNO PROSZE SIE TA SPRAWA ZAJAC JUZ W KWIETNIU MIALA KLOPATY W PRACY CZAS WIELKI WZIAC SIE ZA TEN SZPITAL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowo gwałt i słowo żart nigdy nie pójdą w parze i używać i w ogóle zastosować takie zestawienie to dla mnie żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to chlup sprawa do prokuratury jeżeli to gwałt, debile i szkolą innych debili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kretyńska poprawność polityczna wkracza do Polski. Tak jak bezstresowe wychowywanie dzieci. Ale Zachód po zachłyśnięciu się tym nowoczesnym trendem z przerażeniem zauważył, że nie da się wychować normalnego człowieka, jeśli nie nauczy się on żyć ze stresem, bo życie samo w sobie jest stresujące. Teraz "walczymy" o poprawność przekazu mówionego i pisanego, gdy nieuctwo określa się mianem dysortografii, a politycy nadużywają określeń w walce o stołki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto kogo zgwałcił jełopie? Naucz sie czytać ze zrozumieniem. Ręce opadaja jak takie patole maja dostęp do internetu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żart może i nie stosowny ale żeby pisać o ym w gazecie???? Może jeszcze na główną stronę dajcie??? Naprawdę nie ma ważniejszych tematów??? Temat górek się skończyl?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleście d...li. Jak zwykle ;-) Śmiechu warte. A to, że robia doskonałe badania za darmo to juz redaktor nie napisał. Mam zdiagnozowane u nich schorzenie kilka lat temu, jestem po operacji i chodze 2/3 razy w roku. Tłumy zadowolonych pacjentów w poczekalni. Tyle czasu i uwagi żadn lekarz mi nie poświecił nigdy. Weźcie się puknijcie w głowę ludzie. Facet głupio zażartowal, a tu aferaaaa, że łojojoj.
za darmo? mam rozumieć, że nie płacisz podatków?? tłum zadowolonych pacjentów? a gwałconych pacjentek też?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAAAAAAAAAAAAAAAAAAk czas na budowanie nowoczesnych KLINIK PSYCHIATRYCZNYCH bo jako społeczeństwo idziemy do SAMOZAGŁADY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleście d...li. Jak zwykle ;-) Śmiechu warte. A to, że robia doskonałe badania za darmo to juz redaktor nie napisał. Mam zdiagnozowane u nich schorzenie kilka lat temu, jestem po operacji i chodze 2/3 razy w roku. Tłumy zadowolonych pacjentów w poczekalni. Tyle czasu i uwagi żadn lekarz mi nie poświecił nigdy. Weźcie się puknijcie w głowę ludzie. Facet głupio zażartowal, a tu aferaaaa, że łojojoj.
za darmo? mam rozumieć, że nie płacisz podatków?? tłum zadowolonych pacjentów? a gwałconych pacjentek też?
Weź matole pomyśl zanim coś publicznie napiszesz. Za to, że mogą się szkolić, robia Ci badanie zupełnie za free. Badanie świetnej jakości, na sprzęcie takiej klasy, że w Twoim szpitaliku nigdy taki nie stanie, bo Twojego wójta nie stać. A badanie jest ZA DARMO - nie z podatków, bo to nie NFZ, firma prywatna. Doktorzy z całej Polski przyjeźdżają tam uczyc się i płaca za o szkolenie. Pacjent ma badanie za darmo. Moją chorobe znalazła lekarka z Gdyni, młodziutka dziewczyna, wszystko wytłumaczyła, wyjaśniła co dalej. Ide tam znów w listopadzie, bo jestem ZADOWOLONYM PACJENTEM - i zdrowym dzięki nim. Alez jesteś kretyn!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i juz o nastepnych bedzie głośno :D Teraz lekarze ginekolodzy będa "inaczej" patrzec na swoje pacjentki i z roku na rok będzie coraz więcej gwałtów itp :D Super poruszajmy dalej takiej sprawy :) Koniec świata jest bliski a zgotujemy go sobie sami bo w koncu zaczniemy sie wzajemnie mordować......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ściągnął ktoś z Was cala prezentacje, włącznie z redaktorami? Nie dotyczyła tylko usg ciazowego a usg ogólnie, nie ma zadnego podtekstu seksualnego, a ten slajd to jeden z wielu żartów tam zawartych. Ktos szukał sensacji i zrobił z igły widły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktokolwiek nie dostrzega, że to - wątpliwej natury - "porównanie" zastosowane na szkoleniu jest po prostu NIESTOSOWNE, że NIE PRZYSTOI LEKARZOWI, WYKŁADOWCY - kto tego nie pojmuje jest zwyczajnym BURAKIEM. Zwykle unikam takich słów, ale do BURACTWA inna retoryka niż ta najprostsza nie przemawia. Czy nie rozumiecie, że samo już skojarzenie badania z gwałtem jest osobliwe, co najmniej dziwne? Bardzo dobrze, że ktoś zareagował i tę sprawę zgłosił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tesla jesteś autorka artykułu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...