Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gówno wiecie wiec zamknijcie sie.. Miejskie tempaki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest drut kolczasty .. haha . oj poebało go juz kompletnie... widziałam nawet jak tą siatke montowali .. żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inteligenci to nie wojta wina tylko tego pan ze nie uzgodnil tego z gmina. ja sam mieszkam na tej ulicy i wiem jak to bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzekla mnie wasza historia kolega sensi ma racje chuja wiecie a pier***icie ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przystanki są dla ludzi oddajcie nam przystanek złodzieje. Pierwsze krzyż teraz przystanek w tej Polsce to spokoju nie ma tylko wszystko zabierają. Nasza władza uraża tym że nie potrafi odpowiednio zareagować na takie sytuacje na funkcje są wybierani nie kompetentni ludzie. Oddajcie przystanek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma byc? ludzie ogarnijcie sie ... wywnioskowalem z tego ze ma byc niby nowy przystanek ? Moze tak pierwsze byscie zbudowali orlika dla mlodziezy mniejsze gminy niz Radecznica posiadaja boisko z sztuczna nawieszchnia zwane "Orlik"... robicie awanture z niczego zamiast zajac sie przyszloscia mlodziezy... Pamietajcie to wlasnie wspolczesna mlodziez bedzie opiekowac sie i zajmowac waszymi dziecmi !!! Przemyslcie to!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy macie racje trzeba to samemu rozebrac i bedzie wszystko po staremu!! Zrobmy to sami..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty analfabeto mozesz widziec jak ty pisac nie umiesz ,, zamojzka" lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sasqatch na prezydenta!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój jest ten kawałek podłogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...