Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba w swoim imieniu a nie mieszkańców Zamościa nikt mnie nie pytał o zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki wstyd na całą Polske to nie mam pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość ! Brawo Radni ! Panie Zawiślak kończ Pan wstydu oszczędź ! Bo większość Polaków jak i Zamościan NIE GŁOSOWAŁA NA PIS ! Nie ma Pan prawa mówić w imieniu tych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto by cię tam pytal o zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierzcie przykład z Zamościa jak można być katolikiem i nie stać się fanatykiem religijnomoherowym... wielkie brawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Respect!!! Az chce byc zamojszczaninem, jestem za wami panie i panowie Radni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje, brawo Radni Zamoscia! Przywracacie mi wiare w czlowieka-Polaka! JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA! Niech zyje WOLNOSC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebać zamość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZAMOŚĆ=MIASTO POSTKOMUNISTÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać, nie jest tak źle na ścianie wschodniej Polski. Mogę teraz rodzinie z Koszalina spojrzeć w oczy i powiedzieć, że nie jesteśmy, jak mówił Kurski takim znowu "ciemnym ludem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo... nowoczesny twój ruch po rzucił swoich internetowych janczarów na odcinek zamojski, aż dziw, że "poparcie" dla uchwały nie sięgnęło 110%, op.uszczacie się towarzysze w walce, sweterek w serek natrze wam uszu, oj natrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo, trzeba PisZPR pokazać że to nie epoka PRL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie martwcie się. Zaraz tu przyjdą trole z takiej partii "Zmiana", którzy aktywnie popierają pis, żeby w Polsce był burdel umożliwiający wkroczenie wojsk radzieckich, tfu putinowskich. Wtedy sonda pokaże 90% przeciw. Teraz się cieszcie drodzy wyborcy pis, a w międzyczasie róbcie bukiety, żeby ruskich witać. Niedługo nas wyzwolą z pod tego strasznego jarzma Unie Europejskiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd mi za Zamość!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ustawa o służbie cywilnej wywali na bruk rodziny i znajomych, więc trza być oburzonym. Mieszkańcy Zamościa głosowali za zmianami i nie życzą sobie by wybrani w najbardziej skompromitowanych wyborach wypowiadali się w ich imieniu. Mieszkańcy Zamościa czekają na nowe wybory samorządowe by usunąć z życia publicznego PO i PSL oraz ich rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radni Zamościa !!! tylko tyle potraficie zrobić dla Zamościa , no to brawo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo sie o zdanie pytali ci radni zeby w moim imieniu wysylac jakies pisma ,maja jakies potwierdzone sprzeciwy od mieszkancow bo jezeli nie to jak chca bronic demokracji niech poszukaja i zrozumieja definicje tego slowa, i wtedy jak juz zrozumieja, Niech zapytaja nas jezeli licza sie z naszym demokratycznym glosem co mamy do powiedzenia.Banda !!!!!
Pytali tych samych, których zapytał PIS wyskakując z uchwałą i nadzwyczajnym posiedzeniem RM w sprawie uchodźców... kij ma dwa końce ZAWSZE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Zamość !!! oby tak wszystkie samorządy brały przykład z tego pięknego miasta :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Jasna Góra czyżby dzisiaj Zamość? Szacunek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...