Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawo PO. Pierwsze likwidacja cukrowni w Szczebrzeszynie, teraz POzbawią nas drugiego zakładu w Bodaczowie. Unia Wolnosci, KLD i PO to ci sami ludzie POd róznymi szyldami. Dzięki Donald!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałam, że Bolmar nie istnieje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co się tutaj pisze jest prawdą, ale komu to trzeba? Przecież koniec wszystkiego i wszystkich jest już blisko http://######/site/news048 a my ciągle wątpimy, sprzeczamy się, dyskutujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bardzo fajnie. Ale o co tu strajkować? Ja oddałem 150ton rzepaku i nadal nie mam pieniędzy..Ktoś się przejmuje takimi małymi rolnikami skoro nawet na obsługę dużych dostaw ich nie stać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Bolmar nie isnieje, takich oto mamy dziennikarzy "powiedzą co wiedza" a niekoniecznie jest co zgodne z prawdą. Firma obecnie się nazywa Zakłady tłuszczowe w Bodaczowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka mała uwaga.9 sierpnia jeszcze trwa i kasa teoretycznie może przyjść.Pewnie jej nie będzie ale przydała by się poprawność w pisaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, na internetowej stronie ZTB http://######ztb.pl/ reklamuje się jako RZETENA FIRMA !!!! poniej certyfikat CERTYFIKAT RZETELNOŚCI Krajowy Rejestr Długów zaświadcza, że: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. Nadarzyn NIP: 5632078401 na dzień 2011-08-10 r. godzina 15:31 nie posiada żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w Krajowym Rejestrze Długów, spełniających warunki określone w Ustawie z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. Nr 81, poz. 530). Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Armii Ludowej 21, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia–Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000169851, NIP 895-17-94-707, kapitał zakładowy 4.000.000 zł, wpłacony w całości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi? Wybraliście taki rząd, POgrążający kraj w szambo, to tak macie! Macie kraj bez fabryk, zakładów, stoczni, kopalń,bez armii! Teraz też idźcie i głosujcie na tych samych. Ale pamiętajcie: KTO ZAGŁOSUJE NA PO i ich program, będzie miał na sumieniu wszystko, co w przyszłości uchwali ta opcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś coś wie nowego w sprawie płatności ZT za rzepak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...