Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co robiła nieletnia w nocy w samochodzie 32-letniego faceta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za informator ludzie....! Bzdury takie,jestem z Łuszczowa,kierowca żyje,to 32 mężczyzna z Łęcznej,pasażerowie z Łuszczowa,dziewczyna która zginęła miała 21 lat,a dwoje brat i siostra w ciężkim stanie przebywają wraz z kierowcą w szpitalu.Wielkie wyrazy współczucia dla rodziny A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno kierowca tez zmarl dzis w poludnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda że nie żyje kierowca audi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca żyje,ma złamaną rękę i obojczyk,jest w stanie dobrym,z tego co wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca żyje,a pasażerowie w stanie ciężkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boze wielka tragedia. nikt sie tego nie spodziewal.jestem w szoku ze to sie stalo. ze to wlasnie ona zginela.cudowana osoba. tyle walczyla o swoje zdrowie. a teraz takie nieszczescie. Aniu niech Bog czuwa nad toba. nigdy cie nie zapomnimy!!! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dowiedziałam sie ze umarł chłopak w szpitalu( ale nie właściciel audi) tylko ten drugi ale niewiem pewnie to kolejna plotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plotek jest mnóstwo,na razie nie dotarla do mnie informacja o najmłodszym,mieszkam niedaleko nich ,wiem że oboje są w ciężkim stanie ale że zmarł...? Jak coś się dowiem od razu dam znać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer żyje,wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej,podobno uraz głowy i kręgosłupa,ale walczy o życie i daj Boże aby oboje z tego wyszli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pierniczycie farmazony ;/ A więc za Kierownicą był Mariusz(31 lat) ma złamaną rękę między łokciem a nadgarstkiem nie obojczyk! oraz lekkie rany, Ania(21 lat) zginęła na miejscu. (z tego co wiem ale nie w 100% i z wiekiem tak samo ale wiem po płci że chłopak w takim stanie a dziewczyna w takim stanie ale to nie potwierdzone)!!! Ilona(17 lat) jest w ciężkim stanie bo ma przebite płuco i walczy o życie, Konrad(14 lat chyba??) jest w śpiączce na chwilę dzisiejszą tylko nie wiem kto z kąt jest wiem chyba że Ania jest z Łuszczowa?? a Mariusz z Łęcznej(okolice) ale reszty nie znam jakbyście mogli napisać kto jest z kąt bo chciałbym się dowiedzieć oraz proszę świadków wydarzenia gdzie to było dokładnie oraz co zobaczył nie chce nic na siłę wyciągać z nikogo bo wiem że to straszne zdarzenie ;/ a jestem rodziną jednej osoby z wypadku i chciałbym wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murzyn jak nie wiesz na 100%to się nie wypowiadaj,mieszkam w Łuszczowie,a kierowca Mariusz.S 32lata to znajomy mojego męża z Łęcznej,na ten moment wiem ze kierowca jest w stanie ogólnie dobrym,Ania G.lat 21 zginęła na miejscu,pasażerka Ilona H. lat 17 w stanie ciężkim a jej brat Konrad H. lat 14 w śpiączce farmakologicznej,żyją!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to dobrze ze reszta zyje oby przezyli a kierowca jak zwykle bez szwanku wyszedł dostanie mandat i sprawa zamknieta a zgineła niewinna osoba jak zawsze to smutne ale prawdziwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
annn napisałem do innych aby nie spamowali jak nie wiedzą;/ bo media napisali że dziewczyna kierowała 31 letnia lub 21 letnia i tutaj każdy robi prawie śmietnik, ale na temat mariusza co napisałem to prawda ! co ma złamane itd. ale o innych osobach napisałem co słyszałem więc sorry za to bo każdy się tutaj pyta co jest z nimi bo każdy pytający by chciał wiedzieć co i jak było co się stało itd. i ja tak samo jestem ciekawy w jakim są stanie bo są raczej w tym samym szpitalu ale nie wiem w jakim stanie są inni bo ich nie znam więc napisałem ogólnie ze szczegółami na temat dziewczyny i chłopaka to co mi wiadomo ale napisałem że nie wiem w 100% a mam pytanie ci co byli w samochodzie oprócz mariusza to są z Łuszczowa ta trójka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale w skrócie rzeczy chciałem napisać to co annn po mnie napisała, że żyją ale są w ciężkim stanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto jest w koncu winny za ten wypadek? a skąd wiadomo kto kierował jak policja [powiedziała że dziewczyna pogubić się można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co się stało to był wypadek jeden z wielu takich wypadków i oczywiście to kierowca ponosi odpowiedzialność za wszystko ale nie zgodzę się że kierowca zawsze wychodzi bez szwanku, Mariusz przeżył tragedię i nie radził sobie z tą sytuacją ale czy wy wszyscy wypowiadający się macie pojęcie przez co on przeszedł, czy ktoś wyciągnął do niego pomocną dłoń, łatwo jest oceniać kogoś po pozorach ale nie wiemy co jest w środku człowieka, te zachowania Mariusza to reakcja na to co go spotkało !!! czy ktoś pomyślał co teraz czuje Mariusz ? ja oczywiście współczuję wszystkim poszkodowanym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie to teraz ma znaczenie ,to co się stało już się nie odstanie a żyć z tym nie będzie łatwo, ta świadomość że ktoś zginął pozostanie na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posłuchaj znam mariusza od dawna wie co on przeszedł co go spotkało w tamtym roku i staraliśmy mu pomóc ale on niechciał to jednak go nie usprawiedliwia ma synka sam go wychowuje powinien tez o tym pomyśleć dodając gazu tym bardziej że z dzieckiem jeżdził szybko jest doświadczonym i zawodowym kierowcą a jeżdził jak gówniarz czułam ze tak się skończy a jeżeli bierzesz kogos do samochoidu i jedziesz z nim to musisz mieć świadomość że odpowiadasz za pasazerów za ich życie.Idz do rodzin tej dziewczyny i powiezd ze przezył tragedie i dlatego cisną pedał gazu jak wióżł ich córke ciekawe co ci powiedzą stracili dziecko i nic go nie usprawiedliwi i nie wyskakuj z litością bo jakby to twoja siostra jechała inaczej byś pisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie rańcie już tych rodzin tymi na" wodzie" pisanymi spekulacjami. Jest napewno przykro bo zginęła młoda osoba, gdzie życie stało otworem przed nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...