Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zapamiętajcie sobie!!! Mariusz kierował wiem bo to moja rodzina a policja dopiero zacznie śledztwo bo nikt nie jest na sali chorych tylko na sali intensywnej opieki więc na razie nie może policja ich przesłuchać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamigo56 to co napisałeś to prawda! sam z nim się przejechałem i powiedziałem mu ostatni raz z nim jadę samochodem osobowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ok murzyn spoko,w końcu jestesmy anonim.W tej chwili wiem że Ania była pasażerką,siedziała z przodu,skąd wiem? Bo mieszkam w pobliżu i widziałam jak wyjeżdżają,chyba że po drodze zmienili miejsca,w co wątpię,za pewne żadne z nich nie miało zapiętych pasów,wypadli z zakrętu z dużą prędkością,wiem że trudno w takiej chwili winić kogokolwiek,ale nadmierna predkość to nie wina pasażerów,tak miało być i już.Wiem ze w takiej syt,nie wypada ale pytajcie jeżeli chcecie jeszcze coś wiedzieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Konradem ??Mój kolega ze szkoły ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to wkońcu mariusz jes na intensywnej przecież miał złamanie ręki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ania siedziała z przodu obok Mariusza z tego co też wiem a rodzeństwo z tyłu czyli Ilona i Konrad a w którym miejscu był ten wypadek?? bo nie wiem do tej pory wiem że w Łuszczowie ale nie w którym miejscu czy jechali z Łęcznej do Lublina czy na odwrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamigo Mariusz jest na intensywnej ale lada dzień zostanie przeniesiony na sale chorych bo jest przecież na obserwacji może i już jest nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nikogo nie usprawiedliwiam ale skoro wszyscy wiedzieli jaki jest Mariusz wię czemu wsiadali z nim do samochodu i co ci wszyscy młodzi robili z nim o tej porze , ja wiedząc o tym jak jeżdzi nie wsiadłabym z nim do auta, wszyscy powinni pomyśleć co może ich spotkać wsiadając w auto pirata, poza tym dużo można pisać ale to już niczego nie zmieni i nie wróci nikomu życia , a Mariusz już nikogo nie przewiezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlatego ja jeżdziłam z min tylko autobusem bo mi życie miłe może go ta tragedia nauczy wolnej jazdy. A czy sprawdzy takich wypadków nie mają zabieranego prawa jazdt bo niewiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz po smierci swojej zony zwariował, w głowie mu sie totalnie przewróciło. Skutki widzimy, teraz to juz konkretnie mu sie zycie zwalilo ... współczuje wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca jest w stanie dobrym,tak jak pisałam,Konrad jest na intensywnej w stanie bardzo ciężkim,wprowadzony w śpiączkę farmakologiczną,ma uraz mózgu i kręgosłupa,walczy o życie,siostra jego Ilona ma obrażenia wewnętrzne i "zapadnięte" płuca,piszę to co wiem na tą chwilę.Wybaczcie jeżeli się mylę.Mieszkam obok poszkodowanych ale w każdej chwili może coś się zmienić...oby na lepsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z adamem oby mu prawka nie zabrali bo straci prace a wtedy sie załamie całkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
Mariusz po smierci swojej zony zwariował, w głowie mu sie totalnie przewróciło. Skutki widzimy, teraz to juz konkretnie mu sie zycie zwalilo ... współczuje wszystkim
zgadzam się z tym co napisałeś i cieszę się że jest ktoś kto zauważył co się z nim dzieje. w tym momencie wole nie myśleć co będzie z nim dalej ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi mu nie tylko utrata prawka grozi mu za to więzienie !! ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boże przecież on straci prace Mariusz co ty zrobiłeś!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grozi mi nie tylko utrata prawka ale i więzienie !;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragiedia poprostu tragedia ale gdzie byli rodzice tych dzieci??przeciez dziewczyna powinna juz dawno tej porze spac i chlopak tak samo ludzie co to sie dzieje zeby dziecko 14 letnie siadlo w samochod i o 23 jezdzilo normalnie szok w glowie sie przewrac......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariusz już stracił wszystko co miał, został mu tylko synek. i co znimi będzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie dziecko??czy on nie mysli czy on niema serca??zeby zostawiac dziecko z kims i bawic sie z PANIENKAMI sory ale to jest smieszne dla mnie bez przesady.....a co z jego zona sie stalo jezeli mozna wiedziec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez nieodpowiedzialność rodziców dzieje się to, co się dzieje i kiedy dochodzi do tragedii jest wielka rozpacz i łatwo jest obwiniać innych ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 37

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...