Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rynek Wielki w Zamościu zamienił się w wielkie jezioro

Utworzony przez Gość, 23 lutego 2010 r. o 14:42 Powrót do artykułu
Najwyższa pora zmienić władze… a Pani Muszyńska nigdy nie powinna zając tego stanowiska, nie zrobiła nic …
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że to właśnie radni są od tego, aby zobowiązać prezydenta i jego służby do podjęcia pewnych działań w mieście, np. do uprzątnięcia reprezentacyjnych miejsc ze śniegu. Widocznie pan radny już dawno nie odwiedzał Rynku i ratusza i dopiero teraz ze zdumieniem zauważył, że tam także jest zima...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma gdzie wywozić śniegu bo na Karolówkę już nie wolno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie radny kiedyś na sesji mówił Pan ,że chętnie by Pan popływał gondolą po stawie w Parku .Ma Pan jeszcze lepiej może Pan pływać gondolą po płycie Rynku Starego Miasta.Panie radny a ja niewidziałem tak potwornego bałaganu jaki jest na Pańskim Osiedlu.Szok.Dlatego turyści zwiedzajcie stare miasto oraz Nowe miasto a więcej wasza noga nie stanie w Zamościu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popier***one dziadowskie miasto !!! Nigdzie takiej chujni w Polsce nie ma jak tutaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki pan taki kram, ciekawe jak wyglada obejscie gospodarcze pana naszego panujacego prezydenta???bo jest takie przyslowie pokaż mi swoj dom a powiem ci kim jestes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest podobnie - widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...