Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rzeźba Dawida Psalmisty w Zamościu zaczyna się sypać

Utworzony przez mack, 5 sierpnia 2010 r. o 20:43 Powrót do artykułu
dopiero teraz się dowiedziałem że taki pomnik stoi w Zamościu, grunt to "dobra informacja turystyczna"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Ratuszu tego pomnika wyraźnie się wstydzą. Tacy urzędnicy to obciach. Kiedy tam to zapyziałe środowisko wreszcie się przewietrzy? Wstyd mi, także ze względu na prof. Zemłę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślec że Zamo0ściem zarządza człowiek wywodzący się ze znakomitego rodu szlacheckiego a z miasta robi Żydaczów. Już ma Króla Dawida,teraz Dawida Psalmisty...zapytam -a kiedy Panie Marcinie uhonorujesz Goldę Meir ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że dla Dawidka najlepsyzm miejscem byłby placyk obok hipototamó.One jak się zdenerwują to tak efektownie ogonkiem roztrząsają przetrawioną strawę...Myślę,że na taką lokalizację przystanie i Radny Hawrot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IMO w podziękowaniu Żydom za współpracę przy staraniach o dotację na modernizacje Zamojskiego Domu Kultury wspomniana rzeźba powinna zostać odesłana do Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przykro czytać większość tych wpisów. Rzeczywiście Zamość chyba nie zasługuje na taki dar, na żaden dar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ZOO z nim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeźba jest piękna i powinna być jedną z atrakcji Zamościa. Nie jest, bo jej po prostu nie widać. Szkoda że nie potrafimy tego wykorzystać. A co do komentarzy antysemickich... ech szkoda gadać. Ich autorów należałoby zamknąć w Zoo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawida i Leśmiana na placu ZDK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...