Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeden się zlał łachudra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajdźcie mi kogoś kto przez tak krytykowaną przez wszystkich złą konopie, okradł kogoś a potem zdemolował komuś jego własność. Jak w tym kraju ma być normalnie, jak te gnomy dostaną pouczenie, legalnie znowu się nabzdryngolą i znowu będzie to samo. A jakbym roz...ał jednemu i drugiemu łeb kamieniem za zniszczenie mi mienia to poszedłbym garować jak za człowieka.. Ciesze się że zdecydowałem się emigrować, bo tu już nigdy nie będzie normalnie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzaki - zdemontowane państwo, bezkarni politycy, zdemoralizowana młodzież...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaszczana chołota, śmiecie i chwasty nic więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym tak łatwo nie wierzył w te durne tłumaczenia, że to przez alkohol. Ja nawet jak pół litra wypije, to mi tak nie odwala. Jak ktoś się rzuca na maskę czyjegoś auta to jest świadomy, że niszczy czyjeś mienie. Zwalanie na %-ty to dziecinada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzaki - zdemontowane państwo, bezkarni politycy, zdemoralizowana młodzież...
  Tak właśnie jest.   Zaraz mnie zjebiecie ale to powiem - za komuny to by to tałatajstwo wyłapali, spałowali że więcej odechciałoby się durnych akcji.... ale teraz nie, bo cackają się z nimi, bo ich podadzą do sundu za naruszenie nietykalności cielesnej. Prawo.... TFU....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym przypadku sprawiedliwą karą byłaby publiczna chłosta. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo gorzałka, to ino tęgiej głowie służy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak sie zamienia boiska na parkingi i centra handlowe. Młodzież nie ma sie gdzie wyłądować. hmm zrobili siłownie w parku i na reja.. wydali kupe fundyszy na bezużyteczny sprzęt zamiast pomyślec i spytac sie o sprzęt kogoś doswiadczonego.. nawet zwykłego drążka nie ma do podciągania który kosztuje 10X mniej niż 1 sprzet z owej siłowni dla ... nie wiem czy dla emeryta się nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obsrał się jeden buahahahahaahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
świry ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przydałoby się zakuwanie w dyby w centrum miasta tak, aby to było przestrogą dla innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielki bohater w spodniach rurkach, cwel i tyle. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajebałbym takiego gnojka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich ludzi trzeba eliminować ze społeczeństwa... Sąd powinien bezwzględnie dać im najwyższy poziom kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu do zywocie. Juz nie przesadzaj napili sie odwalilo im cos teraz moze pomysla o konsekwencjach. Nie Usprawiedliwiam ich ale kazdy byl młody i cos głupiego zrobil. A tego złodzieja czapki to na chłoste gnoja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście w obronie dobrego imienia, praw obywatelskich itd - gęby w czarnych paskach. a jakby zgwałcili jakąś dziewczynę - byłaby podana z imienia, nazwiska, twarzy i szkoły albo pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni im dojebać po 5 lat bez zawiasów to by się IDIOCI czegoś nauczyli! A w kryminale mieli by powodzenie zniewieściałe dupki w rurkach!! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol wciąż legalny , fuck the weed.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych trzech panów to zawodnicy AMSPN Hetman Zamość wszyscy z rocznika 1994, jeden z nich to syn legendy Hetmana, a ten złodziej co dodatkowo ukradł czapkę to wychowanek Sokoła Zwierzyniec, mieszkający w podzwierzynieckiej wsi, mam nadzieję że prasa szerzej zajmie się tym problemem, a zawodnicy ci zostaną wyrzuceni z klubu, bo nikt w Zamościu połmózgów na boisku oglądać nie chce. Podejrzewam że dwaj pozostali to również mogą być zawodnicy AMSPN i wszyscy wracali z libacji u innego zawodnika, ale to są już tylko moje podejrzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...