Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Schronisko w Zamościu: Odławiamy psy na okrągło

Utworzony przez Gość, 18 października 2011 r. o 00:03 Powrót do artykułu
w Hrubieszowie w okolicach marketów Lidl i Bidronka od kilku dni błąka się suczka , wywieziona i porzucona przez właściciela który okazał się deb***em , włąśnie teraz jesienia pojawia się bardzu dużo kotów i psów wyrzucanych na zime z domów , są to prawdopodobnie wakacyjne maskotki dzieci deb***nych rodziców , przygarneliśmy dwa koty , sami nie jesteśmy wstanie uratować wszystkich , apeluję do ludzi dobrej woli o pomoc wyrzuconym zwierzętom a byłym właścicielom z całego serca życzę by doświadczyli w swoim życiu losu jaki zgotowali wyrzuconym zwierzakom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam problem porzuconych zwierząt , ale winnych można znaleźć wielu ,i rzeczywiście gdy ktoś ma zwierzaka którego nie chce , a różnie to bywa , i tutaj zaczynają się problemy , mogę wyliczać wiele . Kilka razy przygarniałam pieski, i ( w tej chwili mam jednego ), ale gdy piesek mi sprawiał duże problemy i nikt mnie nie chciał pomóc .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zwierzę mogło wpaść pod samochód albo zaatakować innego psa"-A jakby człowieka pogryzł to by się nic nie stało?Chyba jednak się cofamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sunia,o imieniu Kropka, - żółty mały łagodny kundelek lgnęła do ludzi i dzieci, na łapkach się czołgała i merdała przyjaźnie do każdego ogonkiem. Dzieci idące do szkoły (nr. 8 na Karolówce) cieszyły się na jej widok, podkarmiały,a sunia wychodziła do ludzi, którzy ją głaskali. Tymczasem właściciele ją oddali do schroniska - wiernego pieska!!! Dlatego, że szła do kogoś, kto ją głaskał, drapał po łebku, dlatego tylko,że wychodziła poza niezabezpieczone ogrodzenie. A wystarczyło pozatykać dziury w płocie, dać siatkę, albo sztachety !! Jaki jest jej dalszy los? Może została uśpiona?!!! Czy to prawda, że ktoś ją wziął i jest w Wielączy? Czy to tylko nieprawdziwa wersja podawana przez ludzi, którzy pozbyli się Kropeczki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś u nas na wsi ktoś wyrzucił w maju szczenną suczkę ,błąkała się kilka dni ludzie ją trochę dokarmiali , w końcu ją przygarnęłam i jest u nas.Urzekła mnie tym że zawsze kiedy gotowałam obiad to stała pod drzwiami z przechylona głową i tak się wpatrywała .Nie wiem jak ktoś mógł wyrzucić takiego fajnego psa.Jest w typie Bokserki ,mądra,umie się bawić,zna różne komendy,widać że właściciel dbał o nią -nie rozumiem jak mógł ją wyrzucić.Po dwóch tygodniach oszczeniła się i miała 7 szczeniaczków.Wszystkim znalazłam domy,chociaż ,jak to na wsi sąsiedzi mówili,trzeba było potopić bo to tylko kłopot-ale ja bym tak nie mogła.Teraz dałam suni zastrzyk hormonalny ,tylko nie wiem czy nie za póżno bo po dwóch dniach od zastrzyku zaczęła się gonić-może ktoś mi odpowie bo ja nie mam doświadczenia w hodowli suk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się pytam: kiedy w Zamościu będzie schronisko dla kotów?!!! Przecież to są też zwierzęta potrzebujące opieki. Psy i koty wałęsają się , bo ludzie się nimi nie opiekują, lub pozbywają. Na naszym osiedlu jest pełno bezpańskich kotów i nikt ich nie odławia. W tym mieście to jest wszystko nienormalne. Schronisko dla bezdomnych mężczyzn jest, a dla kobiet nie ma, kobiety niech koczują pod płotem, niech zamarzają na przystankach itd. Bezdomna kobieta = bezdomne zwierzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adopcja pieska? Czy to możliwe?że schroniska!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...