Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak to dobrze, że Panu Wołoszańskiemu jeszcze się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Esbecki donosiciel Boguś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działania p. Wołoszańskiego niewątpliwie są trudne do rzetelnej interpretacji. Jednak na jego niekorzyść działa fakt, że Służba Bezpieczeństwa z założenia zajmowała się się gnębieniem zwykłych ludzi! A sposobów było tysiące! Jak nie było dobrych sb-eków (pomijam metody operacyjne), tak nie było dobrych TW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam szacunku dla sprzedawczykow,programy robi ciekawe ale dla mnie 
Ostatnio edytowany 29 sierpnia 2015 r. o 08:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie gady juz nadaja kiedys w ormo dzis przy pisie a od woloszanskiego wara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSZE PRZYZNAC ZE P.WOŁOSZANSKI JEST WYJATKOWY JESLI CHODZI O TAKIEGO TYPU WIDOWISKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie gady juz nadaja kiedys w ormo dzis przy pisie a od woloszanskiego wara.
O czym ty piszesz pier dolona,komunistyczna,czerwona świnio !!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i gdzie ten Wołoszański, byłem tam a redaktora ani widu, ani słychu. Wielu ludzi było zawiedzionych ..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjechałem z Krakowa na inscenizację. Kapitalna organizacja ze strony "Potrzeby". Skandalem zaś dywersyjne poczynania ze trony gminy - straż i policja zniechęcająca do dojścia na właściwe miejsce inscenizacji, robienie konkurencyjnej imprezy w innym miejscu - po prostu żenada!!!. Pani szanowna Wójcino, wstyd. Ktoś wykonuje za Panią super robotę w promowaniu gminy a Pani chce to zepsuć. Niech mi Pani wierzy - gdyby nie ci ludzie (ułani) pies z kulawą noga w Polsce nie wiedział by o istnieniu gminy Komarów (poza pasjonatami historii). Nie widziałem w życiu gorszego przykłady zawiści i zwykłego chamstwa. Mogę zrozumieć argumenty z wiatrakami, ale sposób Pani działania poniżej krytyki. Pani Wójt - proszę przemyśleć działania - dobra rada od byłego samorządowca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...