Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W budownictwie jest pracy w brud! Szczególnie w drogownictwie. W mojej (małej) firmie od dłuższego czasu borykamy się z brakiem pracowników (nie przyjechali Ukraińcy na wiosnę). Płace - od 4000 - 5500 netto przy ok. 220 godzinach miesięcznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Moja wizja jest warta poświęcania gospodarki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W budownictwie jest pracy w brud! Szczególnie w drogownictwie. W mojej (małej) firmie od dłuższego czasu borykamy się z brakiem pracowników (nie przyjechali Ukraińcy na wiosnę). Płace - od 4000 - 5500 netto przy ok. 220 godzinach miesięcznie.
 Budowlanka też już zaczyna się "zwijać" przede wszystkim domy jednorodzinne , drogowcy jeszcze chwilę pociągną / zbliżają się wybory , również samorządowe /  Każdy burmistrz , wójt jakieś środki wygospodaruje/pożyczy by kupić wyborców nową drogą czy chodnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czyich rękach są cementownie i od kiedy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobry tekst. Brawo autorze. Trochę dziwne te zwolnienia bo firma bryluje w zestawieniach Forbesa jako diament biznesu chwaląc się wynikami finansowymi Faktycznie tak im siadła sprzedaż w 2022 r. ze musza zwalniać ludzi którzy kokosów nie zarabiają? Szkoda ludzi w tym wszystkim bo w regionie szału z pracą nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Covid ? Ok Wojna ? Ok ale że ludzie chcą w tych ciężkich czasach godnie zarabiać to źle ? Podejrzewam że gdyby płacą minimalna stała w miejscu to dzisiaj zarobki byłyby grubo poniżej 2 tysięcy netto bo przecież prezes firmy musi zabrać swoją kochankę na Zanzibar a to. kosztuje a on że swojej kasy nie opłaci tylko ze swoich pracowników tylko ten wredny rząd cos sobie ubzdurał żeby co rok tę minimalna podnosić a niby skąd ja biedny żuczek mam na to wszystko brać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...