Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślał że jest Bogiem.A to zwykła świnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinne koneksje ? To tak jak w palestrze . A potem ręka rękę myje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osoba nieupowazniona przy operacji.ostatnio czytal3m ze przy operacjach kobiecych moze stactylko polozna w innym przypadku pacjentka tez moze domagac sie odszkodowania.moze to dobry pomysl dla matek na wyprawke dla dziecka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komisja powinna byc zewnetrzna a nie ordynatorzy z naczelna pielegniarka.sredni personel pielegniarski napewno byl zastraszony i nie ujawnil calej prawdy.pic na wode fotomontaz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wyjdzie na to,ze anuluja dyscyplinarke a odszkodowanie 2x200tys. pojdzie do ordynatora i jego syna. Takie mamy sady w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy w Polsce są takie same jak za PRLu,jak za Solidarności,ci sami oprawcy tam siedzą,mafia nie do ruszenia,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na salach operacyjnych rozne dziwne rzeczy sie dzieja.a co jest wpisywane po operacjach czesto mija sie z prawda.niestety wpisy kaza preparowac naczelne i ordynatorzy wiec taka komisja jest bledna.reka raczke myje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy pielęgniarka z wyższym wykształceniem akademickim to personel średniego stopnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy pielęgniarka z wyższym wykształceniem akademickim to personel średniego stopnia?
od zawsze,od wieków jest  personel -- wyższy lekarze, personel średni - pielęgniarki personel niższy - salowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły sk... był z tego ordynatora skoro go personel + pacjentka odpowiednio załatwili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od zawsze,od wieków jest  personel -- wyższy lekarze, personel średni - pielęgniarki personel niższy - salowe
To było w czasach kiedy pielęgniarki kończyły licea i miały średnie wykształcenie. Teraz i lekarze i pielęgniarki mają studia magisterskie więc nazywanie pielęgniarek personelem średniego stopnia zdradza podejście lekarzy do tej grupy zawodowej - dlatego większość z nich emigruje tam gdzie są traktowane z szacunkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez jaj ja tez jestem na praktyce i jestem przy operacjach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie ten człowiek uratował rękę która w opini innego znanego chirurga nadawała się do amputacji - zawsze będzie dla mnie wielkim człowiekiem. dzięki niemu mogę obejmowac moje dziecko i pracowac .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po dwóch latach znowu wyciągacie takie rzeczy. Doktor Bernard jest świetnym chirurgiem i obecna chirurgia w Tomaszowie bez niego to przepaść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzi na to, że pensja ordynatora szpitala (i chirurga zarazem) to sześć z hakiem ... ludzieee ! wykladowcom z Biedronki to może wydawać się sporo, ale bądźmy poważni. półtora tysiąca euro za taką wiedzę i odpowiedzialność :O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpital to nie prywatny folwark pana ordynatora, bez względu na jego umiejętności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to gdzie chłopak ma się uczyć jak nie na starych wrakach ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie,zaczął się już sezon ogórkowy.Jestem stałym czytelnikiem regionalnej prasy i z artykułami na ten temat zetknąłem się już w grudniu 2013 r.na łamach zamojskiej Kroniki Tygodnia i Tygodnika Zamojskiego, w których,co pewien czas,ukazuje się "podgrzewany temat" bez racjonalnego uzasadnienia,ponieważ lekarz ów,jak wynika z treści niniejszego artykułu i w poprzednich artykułach wyżej cytowanych tygodników został,na podstawie dochodzenia powołanej przez dyrektora szpitala komisji,dyscyplinarnie w trybie natychmiastowym zwolniony z pracy. Zastanawia mnie przyczyna,prawie ponad półtorarocznego, ataku na niepracującego w tamtejszym szpitalu lekarza.Sądzę,że ma tu zastosowanie "obrona poprzez atak",z wykorzystaniem m.in.lokalnych mediów.Widocznie dyrektor tamt.szpitala ma "wiele za uszami"i  obawia się ujawnienia jego niekompetencji.Z doświadczenia życiowego wiem,gdy w poprzednim systemie politycznym,jak się jakiemuś "bonzowi partyjnemu palił  grunt pod nogami",powoływał on komisję do zbadania tzw.nieprawidłowości,wskazując innego winnego,by odwrócić uwagę od siebie,swoich "machlojek" i niekompetencji na zajmowanym stanowisku.Widocznie takie standardy,rodem z minionej epoki politycznej, mocno zakorzeniły się u dyrekcji tomaszowskiego szpitala i są "motorem" tworzącym układy interpersonalne,w myśl idee fixe dyrektora.Co na to organ założycielski szpitala,czyli Starosta Powiatu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...